Każdy może napisać dyktando przez GG

W niedzielę do Katowic z całej Polski zjadą chętni, żeby zmierzyć się z Dyktandem 2012. Ty też możesz to zrobić… przez internet.

Nowe GG na Iphone’a

W udostępnionej aktualizacji dla mobilnej wersji komunikatora GG na system iOS pojawiło się kilka ciekawych, oczekiwanych przez użytkowników zmian. Jedną z głównych nowych możliwości to wybierak emotikonek (buziek) podczas rozmowy.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komunikatorów – GG – obchodzi w sierpniu swoje urodziny.

Kiedy 15 sierpnia 2000 roku powstawało Gadu-Gadu nikt nie spodziewał się, że ten komunikator tak przypadnie do gustu Polakom, którzy szybko zrezygnowali z ICQ, czy MSN na rzecz krajowego produktu. GG to także kultowe dźwięki nadchodzącej wiadomości i znane chyba każdemu statusy dostępności.

GG na pierwszym miejscu w Google Play

Wersja mobilna komunikatora GG na smartfony z systemem Android zajmuje najwyższe 1. miejsce w kategorii „Najlepsze […]

Aktualizacja GG na Androida. Co nowego?

Można już pobierać najnowszą odsłonę popularnego komunikatora dla systemu Android. Producent udostępnił w programie długo […]

Darmowe GG dla telefonów Java / Wp.pl

GG udostępnia od dzisiaj bezpłatną aplikację GG na telefony z systemem JavaME, wraz z nowymi możliwościami komunikatora.

Znajoma z GG uratowała 30-letnią mieszkankę gminy Zator

Mieszkanka Krakowa, zaniepokojona informacjami przeczytanymi na popularnym komunikatorze, powiadomiła policję. Być może uratowała ludzkie życie. […]

GG na Windows Phone bije rekordy w Marketplace

Niespełna miesiąc po premierze GG  zdążyło dotrzeć na pierwsze miejsce listy najpopularniejszych, darmowych aplikacji Windows Phone. Obecnie zajmuje miejsce w pierwszej 3, czasem wskakując na pozycję drugą, bądź pierwszą. Pokazuje to jak niesłabnącą popularnością cieszy się w naszym kraju rodzimy komunikator. Jego autorzy nie zamierzają spoczywać na laurach i oto do Marketplace zawitała pierwsza aktualizacja.

GG na BlackBerry już jest!

Pojawiła się pierwsza, oczekiwana przez użytkowników wersja komunikatora GG na smartfony Blackberry firmy Research In Motion (RIM).

GG Dysk / magazyn LOGO

Chmura jest coraz popularniejszym nie tylko w firmach, ale i wśród indywidualnych użytkowników sposobem przechowywania […]

Pobierz nowe GG