Ahoj przygodo! Piraci w Gadu-Gadu

Egzotyczne lądy, prastare skarby i epickie bitwy morskie – to wszystko czeka na internautów w najnowszej grze społecznościowej Pirates Saga, dostępnej po raz pierwszy przez komunikator Gadu-Gadu i serwis GG.pl.

Miliony użytkowników Gadu-Gadu mogą zostać piratami, zdobywać skarby i przeżywać przygody na Karaibach. Rozpoczynając morskie podboje z Gadu-Gadu, gracz Pirates Saga wciela się w postać młodego korsarza, który marzy o sławie i bogactwach. Czeka go podróż po Karaibach, wiele przygód i wyzwań.

Dynamiczna rozgrywka w czasie rzeczywistym oraz świetna grafika to główne zalety Pirates Saga. Gra jest pełna akcji i niespodzianek. Umożliwia przeprowadzenie epickich bitew morskich, jak i szybkich starć „jeden na jednego” z tymi spośród znajomych z naszej listy kontaktów Gadu-Gadu, którzy również są graczami zalogowanymi w serwisie społecznościowym www.GG.pl

Umiejętna gra i liczne zwycięstwa są najlepszą drogą do zdobycia bogactwa, sławy i potęgi. Wraz ze wzrostem znaczenia gracza, dołączają do niego nowi załoganci, zapewniając unikatowe bonusy. Pojawia się możliwość zdobycia nowych statków, które można ulepszyć, zwiększając ich możliwości lub wygląd. Sukces zależy tylko od sprytu i odwagi – to one są podstawą legendy najsłynniejszych korsarzy Karaibów.

Pirates Saga to również wspaniała przygoda, opowiedziana w prawie dwustu dynamicznych zadaniach fabularnych. Bogactwo dodatkowych, generowanych losowo misji, czyni z Pirates Saga grę, w której nigdy nie brakuje rzeczy do zrobienia.

Jak rozpocząć przygodę pirata w GG?

Grę uruchomimy łatwo z poziomu komunikatora Gadu-Gadu (wersja GG 10), jak i bezpośrednio w serwisie www.GG.pl.

Dostęp z poziomu komunikatora: wystarczy kliknąć w zakładkę GRY w prawym pasku aplikacji komunikatora GG10. Pirates Saga znajduje się na pierwszym miejscu listy gier. Po kliknięciu ZAGRAJ gracz zostanie przeniesiony bezpośrednio do gry w serwisie GG.pl.

Do świata morskich podbojów Pirates Saga można wejść także z poziomu serwisu www.GG.pl – gra znajduje się w katalogu gier pod adresem: http://www.gg.pl/#games i bezpośrednio: http://www.gg.pl/#apps/piratessaga

Pitrates Saga to kontynuacja współpracy firm GG Network S.A. i Can’t Stop Games. Dotychczasowym wspólnym projektem jest gra fantasy Tanadu – przeglądarkowa gra, zintegrowana z komunikatorem Gadu-Gadu i serwisem GG.pl.

Serwis GG.pl to nowy serwis społecznościowy, mocno zintegrowany z Gadu-Gadu, najpopularniejszym komunikatorem w Polsce, z którego korzysta obecnie ponad 6 milionów użytkowników miesięcznie. Osoby komunikujące się na co dzień przez Gadu-Gadu uzyskują dzięki serwisowi GG.pl wiele nowych funkcjonalności. Użytkownicy mogą m.in. wymieniać się linkami, tworzyć prywatne konferencje ze znajomymi, słuchać muzyki, komunikować się za pomocą poczty e-mail, komunikatora czy grać w ulubione gry. Wszystko to opiera się o relacje ze znajomymi z listy kontaktów z komunikatora.
www.GG.pl

Can’t Stop Games jest firmą specjalizującą się w tworzeniu gier społecznościowych. Zatrudnia najwyższej klasy profesjonalistów, doświadczonych w projektowaniu i obsłudze gier MMO. Najlepszy zespół, najnowsze technologie oraz innowacyjne podejście pozwalają firmie skutecznie konkurować z czołówką podmiotów działających na ekspansywnym rynku rozrywki elektronicznej.

Więcej informacji o firmie: www.cantstopgames.com