Czas na #shoppinGG!

Słoneczko GG wzbudza wiele pozytywnych emocji i przywołuje miłe wspomnienia. Dlatego wiele osób dopytywało nas o możliwość kupienia koszulek, toreb i innych gadżetów z logo kultowego polskiego komunikatora. To zainspirowało nas do uruchomienia Sklepu GG.

Sklep działa pod adresem https://shop.gg.pl. Można przełączyć się do niego również bezpośrednio ze strony gg.pl oraz ze strony bloga gadu-gadu.pl. W sklepie online GG można kupić t-shirty damskie i męskie z hasłami, lnianą torbę na zakupy „eco baGG” oraz kubek z uśmiechniętym słoneczkiem GG, który umili nawet najbardziej ponury dzień w domu lub w biurze. W sprzedaży są również białe parasole automatyczne, które chronią i od deszczu i od słońca.

Za jakiś czas oferta zostanie powiększona o możliwość kupienia krótkich, atrakcyjnych numerów GG. Ale to nie koniec! Przygotowujemy kolejne niespodzianki oraz gadżety, które będzie można kupić dla siebie, dla bliskich, którzy są fanami GG oraz dla osób, z którymi połączył nas komunikator. Rocznica pierwszej randki, kryształowe gody? Teraz możesz prezentem przypomnieć swojej drugiej połówce wasze wspólne początki i najpiękniejsze chwile, które były możliwe dzięki GG.