GaduAIR.pl: nowy przewodnik po świecie mobilnej komunikacji

Przejrzysty układ treści oraz nowa szata graficzna to główne wyróżniki odświeżonej strony www.GaduAIR.pl, prezentującej ofertę i możliwości telefonii komórkowej od Gadu-Gadu.

Głównym celem nowego serwisu jest przyjazna i czytelna prezentacja szerokiej i innowacyjnej oferty GaduAIR. Jest to obecnie jedna z najbardziej zaawansowanych telefonii komórkowych na rynku, oferująca wyjątkowy miks tradycyjnej telekomunikacji komórkowej z możliwościami mobilnego Internetu i świata Gadu-Gadu. Nowa strona kładzie nacisk na stałe korzyści dostępne dla użytkowników GaduAIR oraz informuje o aktualnych promocjach sieci.

Najważniejsze atuty oferty GaduAIR to bezpłatny komunikator Gadu-Gadu na komórkę, darmowe pakiety internetowe po każdym doładowaniu oraz tanie rozmowy telefoniczne i SMS-y. Dzięki połączeniu możliwości telefonii komórkowej i mobilnego Internetu każdy użytkownik GaduAIR jest stale dostępny dla swoich znajomych, co podkreśla hasło „Bądź wszechdostępny z kartą GaduAIR”.

Wraz z nowym serwisem zmienił się także logotyp GaduAIR. Aktualna kolorystyka i słoneczko Gadu-Gadu w nowym logo sieci jednoznacznie identyfikują ją teraz z właścicielem najpopularniejszego komunikatora w Polsce i podkreślają przenikanie się usług GaduAIR i Gadu-Gadu.

Telefonia GaduAIR to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaoferowanie im nowoczesnego narzędzia komunikacji, zintegrowanego z innymi usługami Gadu-Gadu. Sieć pokrywa swoim zasięgiem cały kraj, działa również w roamingu poza granicami kraju. Informacje o sieci sprzedaży starterów i doładowań oraz możliwość zamówienia startera przez Internet dostępne są na stronie internetowej.

www.GaduAIR.pl