GG dysk promowany w konkursie

Wystartował konkurs promujący GG dysk, czyli wirtualny dysk o pojemności 3 GB dostępny w nowej wersji GG. Do wygrania jest ponad 100 nagród, w tym pieniężne.

Aby wziąć udział w konkursie, należy dodać do swoich kontaktów w komunikatorze specjalny konkursowy numer GG:33 i postępować zgodnie z instrukcjami, które przesyłane będą w wiadomościach od tego numeru. Użytkownicy, którzy zaakceptują regulamin, będą mieli za zadanie wysłanie na numer konkursowy krótkich opisów własnych sposobów na korzystanie z GG dysku.

Zabawa konkursowa polega także na ustawianiu przez użytkowników specjalnych opisów zakończonych adresem http://www.gg.pl/konkurs: „Forsa czeka na”, „Się ma pomysły, się ma kasę”, „Wrzucam i gram o kasę. A ty?”, „Chcesz forsę? Wejdź na” oraz „Powiedz, co z nim wyprawiasz i wygraj!”.

Sposoby na wykorzystanie GG dysku będą podpowiadać bohaterzy specjalnych filmów wideo, które można oglądać na stronie konkursowej.

Konkurs potrwa do 30 maja i będzie wsparty kampanią wewnętrzną w mediach GG Network. W organizację zabawy został zaangażowany Dział Botów, który odpowiadał za przygotowanie bota konkursowego pod numerem GG:33. Wyniki konkursu mają zostać opublikowane w przeciągu 7 dni od jego zakończenia.

Więcej na stronie: Wirtualnemedia.pl