GG w nowych kolorach

Z inicjatywy użytkowników Komunikatora GG, w lipcu zostały wprowadzone nowe motywy kolorystyczne w wersjach mobilnych na telefony z systemem Android oraz iOS.

Dzięki zaangażowaniu użytkowników, Komunikator GG poszerzył listę dostępnych motywów kolorystycznych, która dotychczas obejmowała wyłącznie 3 warianty tj. „Jasny”, „Ciemny” i „Czarny”. Oprócz zgłaszanych przez użytkowników komunikatora opinii i sugestii, szczególne znaczenie przy wdrożeniu nowych motywów kolorystycznych miał konkurs „Odpicuj GG”.

Konkurs ten został przeprowadzony na przełomie maja i czerwca br., a jego uczestnikami mogły być wyłącznie osoby korzystające z Komunikatora GG i posiadające numer GG. Zadaniem konkursowym było stworzenie własnej propozycji oprawy kolorystycznej Komunikatora GG w wersji mobilnej na telefony z systemem Android lub iOS. Z licznie nadesłanych prac konkursowych została wyłoniona propozycja oparta o kolor zielony. Na jej podstawie zespół GG opracował finalną wersję, która uzupełniła listę nowych motywów kolorystycznych. Komunikator GG ze szczególną uwagą słucha opinii i potrzeb zgłaszanych przez swoich użytkowników, co pozwala im na realny wpływu na jego dalszy rozwój.

Wyłoniony w ramach konkursu „Zielony” motyw kolorystyczny Komunikatora GG, uzupełnił listę pozostałych nowych wariantów (tj. „Klasyczny” i „Systemowy”), wdrożonych dla aplikacji GG dostępnej na telefony z systemem Android (od wersji 2.3.3.) i iOS. Dodatkowo z myślą o użytkownikach smartfonów iPhone 5c listę poszerzono o kolor „Różowy” i „Niebieski”. Dzięki temu użytkownicy mogą zmieniać wygląd kolorystyczny aplikacji na swoich telefonach, dopasowując ją także do kolorystyki obudowy swoich urządzeń.

GG na telefony komórkowe cieszy się niesłabnącą popularnością. Dotychczas mobilne GG pobrano już ponad 5,3 miliona razy, nie uwzględniając pobrań wersji dostępnych w ofercie polskich operatorów GSM. Zarówno w Google Play, jak i w AppStore, GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „najlepsze bezpłatne”.

Mobilną wersję GG można pobrać ze strony: http://www.gg.pl/info/pobierz

Więcej o GG: http://www.gg.pl