GGoool! Rusza mistrzowska aplikacja w GG

Najnowsze informacje z trybun Mistrzostw Europy, wyniki meczów, relacje live z najważniejszych wydarzeń – a wszystko to okraszone komentarzami celebrytów, w tym Marcina Dańca. Rusza informacyjna aplikacja GG dla fanów piłki nożnej, dzięki której nie przeoczą ważnych zwrotów akcji.

Aplikacja będzie tętniła informacjami podczas trwania Mistrzostw Europy. Wieczorami będą się w niej pojawiać relacje „live”, a po meczach podsumowanie i wywiady. Najciekawsze wydarzenia będą komentowane przez Marcina Dańca i innych znanych sympatyków futbolu.

Użytkownik otrzyma notyfikacje i powiadomienia z wzbudzającymi największe zainteresowanie informacjami i linki do artykułów w sportowej sekcji portalu Gadu-gadu.pl – http://sport.gadu-gadu.pl Aplikacja jest dostępna w wersji komputerowej, przeglądarkowej i mobilnej nowego GG – wystarczy dostęp do Internetu, żeby być na bieżąco z informacjami z mistrzostw w tym gorącym czasie, także w komórce.
Aplikacja jest już dostępna za darmo w Katalogu Aplikacji w GG: http://beta.gg.pl/#app/euro2012 Katalog aplikacji jest dostępny również z poziomu komunikatora.

Po pobraniu aplikacji, ikona piłki nożnej pojawi się w lewym pasku przy liście kontaktów w komunikatorze GG.
Najnowsze GG można pobrać ze strony http://beta.gg.pl/info