Gorąca licytacja GG:19!

Jeszcze tylko przez tydzień (do 11 stycznia br. do godz. 12.00) można licytować numer specjalny GG:19 na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja numeru specjalnego komunikatora Gadu-Gadu jest, jak co roku, jedną z najpopularniejszych – dotychczas za numer GG:19 zaproponowano 19 999,99 zł, a samą aukcję odwiedziło ponad 600 tys. osób! XIX Finał WOŚP już w tę niedzielę, 9 stycznia.

Numer specjalny Gadu-Gadu jest przez cały rok wykorzystywany przez WOŚP do kontaktu z fanami i sympatykami Fundacji. Za jego pośrednictwem w ostatnich tygodniach można znaleźć praktyczne informacje: jak zostać wolontariuszem, gdzie znajdują się sztaby WOŚP w poszczególnych miastach, czy jak ustawić opis graficzny w komunikatorze promujący finał i ideę pomocy dzieciom.

Kilka dni przed Wielkim Finałem bot graficzny zmienia się w oficjalny kanał kontaktu z wolontariuszami i wszystkimi zaangażowanymi w działania na rzecz Finału i zbiórki dla chorych dzieci.

Na początku grudnia numer specjalny jest oficjalnie wystawiany na aukcję dla Orkiestry przez GG Network S.A., producenta komunikatora Gadu-Gadu.

Gadu-Gadu to jest fantastyczna historia, która jest z nami niemalże od samego początku- mówi Jurek Owsiaklicytujemy każdy numer w wielką radością, numer GG:19tym razem na Waszych oczach będzie licytowany podczas XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a do licytacji namawiam Was ja – czyli Jurek Owsiak

Z roku na rok za numer specjalny oferowane są coraz większe kwoty. W ubiegłym roku „pełnoletni” numer GG:18 został wylicytowany za 21 600 zł.

Uroczyste przekazanie numeru specjalnego GG:19 osobie lub firmie, która wygra aukcję GG odbywa się w siedzibie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie przy obecności władz Fundacji i przedstawicieli GG Network S.A.

Aukcja GG:19 jeszcze trwa! A oprócz numeru specjalnego w imieniu GG Network S.A. na aukcję w tym roku został wystawiony złoty numer GaduAIR.

Adres ogólny aukcji Gadu-Gadu: http://aukcje.gadu-gadu.pl

Aukcja numeru GG:19 – http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=390772

Aukcja Złotego numeru GaduAIR: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=408026