GaduAIR najlepszą siecią na kartę!

Listopadowy ranking serwisu My Mobile jednoznacznie wskazał na GaduAIR jako najlepszą sieć komórkową pre-paid w Polsce.

W ubiegłym roku, zdaniem redakcji My Mobile, sieć Play mogła pochwalić się najlepszą ofertą dla użytkownika pre-paid korzystającego z dobrodziejstw telefonii komórkowej. Okazało się jednak, że nic nie może trwać wiecznie, a pozycję lidera może łatwo stracić w rankingu redakcji. Tegoroczny ranking przyniósł kilka niespodzianek.

Redakcja My Mobile przeprowadziła swój ranking biorąc pod uwagę m.in.: standardowe ceny połączeń głosowych, wiadomości SMS, pakietów internetowych, a także ogólny pogląd na ilość oferowanych promocji. Dodatkowo w listopadzie zestawienie powiększono o oceny w zakresie ważności połączeń wychodzących oraz wartości dodanej w ofercie operatorów.

GaduAIR pozostało bezkonkurencyjne m.in.: za atrakcyjną cenę minuty połączenia głosowego do wszystkich sieci oraz cenę wysłanej wiadomości SMS. W kategoriach oferty mobilnego Internetu (dzięki nowej promocji 2 GB pakietu) oraz unikalności oferty (Darmowy dostęp do aplikacji mobilnej Gadu-Gadu), GaduAIR uplasowało się na drugiej pozycji. 3 pozycję otrzymało za ważność połączeń wychodzących.

Ogólna klasyfikacja – podsumowanie

Po dokładniejszej analizie możemy dojść do bardzo ciekawych wniosków”, przyznaje w podsumowaniu redakcja serwisu My Mobile. „Okazuje się bowiem, że w końcowym rozrachunku najlepszą siecią pre-paid jest operator wirtualny GaduAIR. Ma on relatywnie niskie ceny połączeń głosowych oraz wiadomości SMS wysyłanych nawet do obcych sieci. W dodatku nie płacimy tu abonamentu za mobilne GG. Dostajemy także gratisowe pakiety danych internetowych oraz darmowe minuty przy każdym doładowaniu. Serwis My mobile gratuluje zwycięstwa sieci MVNO GaduAIR”.

Treść rankingu:

http://www.my-mobile.com.pl/index.php/2010/11/11/gaduair-nadal-najlepsza-siecia-na-karte/

Pobierz nowe GG