GG bezpłatne na kolejną platformę mobilną

GG w wersji mobilnej szybko podbija kolejne systemy i trafia do kieszeni miłośników internetowych pogawędek. Spółka udostępnia od dzisiaj bezpłatną aplikację GG na telefony z systemem JavaME wraz z nowymi możliwościami komunikatora.
Użytkownicy poprzednich wersji GG na system JavaME opłacali tygodniowy abonament. Teraz  popularny komunikator w wersji mobilnej jest dostępny bezpłatnie już dla użytkowników wszystkich najpopularniejszych w Polsce systemów: Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry i JavaME. W planie są kolejne.
Aplikacja GG na system JavaME ma nowoczesny i przyjazny wygląd, jest łatwa w obsłudze. Pozwala m.in. na przesyłanie wiadomości tekstowych i zdjęć. Nowością w wersji na JavaME jest dedykowana obsługa ekranów dotykowych, wyszukiwanie znajomych w Katalogu Publicznym, synchronizacja, edycja listy kontaktów i wyróżnianie ulubionych.
Podobnie jak w wersji komputerowej i przeglądarkowej GG na JavaME umożliwia przeglądanie  ostatnich rozmów prowadzonych przez komunikator. Użytkownik z poziomu aplikacji ma dostęp do poczty e-mail, konferencji, może zapraszać nowe osoby do znajomości.
Link do pobrania aplikacji: http://beta.gg.pl/info/pobierz-inne/GG w komórce:

GG w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego. Aplikacja cieszy się niezmienną popularnością. Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko milion użytkowników i liczba ta stale rośnie.

Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), Google Play (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), jak i Marketplace (sklepie z aplikacjami na Windows Phone firmy Microsoft), czy Nokia Store i AppWorld, GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”. Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, WindowsPhone, Symbian, JavaME i BlackBerry. Więcej o GG: http://beta.gg.pl/info

Ewentualne koszty przesyłania danych podczas korzystania z aplikacji mogą zależeć od operatora telefonii komórkowej i/lub planu taryfowego.

Tagged: , , ,

Pobierz nowe GG