Od dziś serwis GG.pl zawsze pod ręką

Serwis społecznościowy GG.pl wraz z mobilną wersją Poczty Gadu-Gadu jest od dziś zawsze pod ręką dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych. Stwarza to nowe, pierwsze takie w Polsce możliwości komunikacji mobilnej z wykorzystaniem list kontaktów ponad 10-milionowej społeczności komunikatora Gadu-Gadu.

gg.pl/m

Daje to nieograniczoną możliwość bycia online i pozostawania w kontakcie ze znajomymi niezależnie od tego, gdzie przebywamy i czy mamy dostęp do komputera – na wakacjach, w szkole czy w podróży.
Wersja mobilna jest kolejnym dużym krokiem w rozwoju serwisu GG.pl , ułatwieniem i rozszerzeniem możliwości dla użytkowników. Zmieni ona dużo w sposobie komunikowania się oraz przyniesie korzystającym wiele oszczędności. Mobilna wersja serwisu społecznościowego GG.pl posiada m.in.: podstronę kontaktów, livestreamu oraz konferencji.
Dzięki mobilnej wersji GG.pl w telefonie komórkowym można zalogować się do serwisu, obserwować, co w każdym momencie dzieje się na profilu, pulpicie, przesyłać wiadomości do swoich znajomych, czy przeprowadzać konferencje, a nawet wysłać e-mail z poziomu serwisu. Jeśli na liście kontaktów GG mamy więc dużo znajomych, tradycyjny SMS, jako droższa i w dodatku uboga w formie wersja krótkiej wiadomości, może być zupełnie odstawiona na bok.
- Chcemy, aby nasi użytkownicy mogli komunikować  się z przyjaciółmi w dogodnym dla siebie  momencie. Wersja mobilna GG.pl daje od dziś taką możliwość. Oprócz wygody przyniesie użytkownikom wymierne korzyści finansowe - mówi Jarek Rybus, pełnomocnik zarządu GG Network S.A., producenta GG.pl i komunikatora Gadu-Gadu. – Nie trzeba już wysyłać sms-ów, można być on-line ze wszystkimi znajomymi dzięki serwisowi społecznościowemu w komórce.
Każdy użytkownik posiadając numer GG i konto w serwisie GG.pl może aktywować w swoim profilu skrzynkę pocztową i przez serwis społecznościowy odbierać i wysyłać wiadomości. Mobilna wersja GG.pl daje więc możliwość szybkiego skorzystania z mobilnej wersji Poczty Gadu-Gadu przez komórkę. Dzięki temu użytkownicy będą mogli być w stałym kontakcie ze swoimi znajomymi, mając w każdym momencie możliwość zalogowania się do GG.pl i poczty w komórce. W kolejnej wersji przewidziane będzie również autologowanie do poczty.

Serwis działa na każdym telefonie komórkowym wyposażonym w przeglądarkę internetową.

www.gg.pl/m – adres do wpisania w telefonie komórkowym.

Tagged: , , ,

Pobierz nowe GG