Odbierz 50 zł na start w sieci GaduAIR

W promocji GaduAIR nowi użytkownicy po zakupie startera GaduAIR mogą odebrać dodatkowe 50 PLN na rozmowy!

Promocja skierowana jest do wszystkich osób, które dokonają zakupu zestawu startowego GaduAIR w punktach sprzedaży sieci:  Kolporter, Teletorium, Inmedio oraz Relay. Wystarczy jedynie w okresie trwania promocji (od 21.10 do 20.11.2010) doładować konto kwotą min. 10 PLN.

50-złotowy bonus może być wykorzystany w okresie 30 dni na rozmowy w sieci GaduAIR oraz na połączenia z użytkownikami komunikatora Gadu – Gadu.

Kup starter i dołącz do przyjaciół z Gadu-Gadu

Aby zadzwonić na dowolny numer Gadu-Gadu w komunikatorze, wystarczy wpisać w telefonie numer GG rozmówcy poprzedzony znakiem „#”, czyli #numerGG i zatwierdzić przyciskiem „zadzwoń”. Unikalna funkcjonalność dzwonienia bezpośrednio na numery GG dostępna jest wyłącznie w GaduAIR.

Więcej informacji o promocji na stronie: http://www.gaduair.pl/promocja/50-na-start

Telefonia GaduAIR. Świat Gadu-Gadu w komórce. To jedyna telefonia na kartę, w której dzwonisz i piszesz z telefonu za darmo do wszystkich w Gadu-Gadu, dostajesz darmowy Internet po każdym doładowaniu i tanio dzwonisz do innych sieci komórkowych. GaduAIR korzysta z infrastruktury techniczniej sieci Plus, co gwarantuje doskonały zasięg, najwyższą jakość połączeń i szybką transmisję danych w całym kraju. Dodatkowe informacje: www.gaduair.pl

Pobierz nowe GG