OpenFM i PoSzkole uruchamiają PoSzkolną Listę Hitów

Portal społecznościowy Poszkole.pl i platforma radiowa OpenFM uruchomiły wspólny projekt – PoSzkolną Listę Hitów! Od poniedziałku do piątku między 19 a 20 w stacji Teens prezentowane jest zestawienie dziesięciu najgorętszych przebojów wybieranych przez użytkowników PoSzkole.

Ponad półtora miliona użytkowników założyło już swój profil na poszkole.pl, dla wielu z nich to ulubiony serwis społecznościowy i źródło informacji o idolach, a także przestrzeń rozrywki. Teraz PoSzkole we współpracy z radiem OpenFM przygotował dla młodych konsumentów kolejną propozycję – Poszkolną Listę Hitów. Oddając głos na swojego ulubionego wykonawcę na stronie www.poszkole.pl stają się współautorami listy dziesięciu największych hitów, których następnie mogą posłuchać w stacji Teens.

Sukces naszego programu video PSOty zachęcił nas do poszerzenia multimedialnej oferty portalu PoSzkole. Liczymy, że również wspólna lista przebojów z OpenFM, zdobędzie popularność wśród użytkowników – mówi Rafał Janik, Dyrektor Operacyjny Netshare, właściciela portalu społecznościowego Poszkole.pl.
Poszkolna Lista Hitów jest kolejną pozycją programową opartą na zasadach listy przebojów wprowadzonych w Open FM w ostatnim czasie. Niedawno w stacji Impreza została uruchomiona Imprezowa 10, prezentująca 10 najgorętszych, imprezowo-tanecznych hitów, ciesząca się od samego początku ogromnym zainteresowaniem słuchaczy. To nas zachęciło do kolejnych tego typu akcji z partnerami zewnętrznymi. Naturalnym wyborem dla stacji Teens był serwis PoSzkole – wyjaśnia Rafał Sokalski, Music & Audio Content Manager w GG Network, właścicielu Open FM.  Wspólnym mianownikiem obu pozycji programowych jest hasło „100% grania. Zero gadania!”

Poszkole.pl to najpopularniejszy wśród dzieci i młodzieży serwis społecznościowy. Jego główne sekcje to społeczność, gry, kultura. Liczy ponad 3 250 000 użytkowników miesięcznie (źródło gemiustTraffic, średnia za 23 miesiące). Plasuje się jako 8 witryna audytowana w Polsce wg odsłon w miesięcznej ilości 154 278 292 (źródło: Megapanel PBI/Gemius 09.2010). Serwis liczy ponad 1,5 mln zarejestrowanych użytkowników.

OpenFM to największa platforma radiowa w Polsce. Oferuje 80 różnorodnych stacji muzycznych. Można ich słuchać przez stronę www.open.fm przez widgety partnerskie oraz przez komunikator Gadu-Gadu. Miesięcznie stacji słucha ok. 4 mln osób (dane GemiusStream 12/2010).

Więcej informacji ze strony OPEN FM:
Jarek Rybus, Rzecznik Prasowy
GG Network S.A.
e-mail: j.rybus@gadu-gadu.pl

Pobierz nowe GG