Poukładaj puzzle w Gadu-Gadu i wygraj…

Użytkownicy najnowszej wersji komunikatora Gadu-Gadu mogą wziąć udział w nowej akcji promocyjnej Puzzle GaduAIR, która pozwala na wygranie startera oraz ekstra doładowań konta GaduAIR.  ( www.gaduair.pl/puzzle )

Co można wygrać w Puzzle?

Grając w grę przez komunikator można wygrać darmowy starter telefonii GaduAIR oraz ekstra doładowania konta – nawet do 100% wartości doładowania. Każdy użytkownik Gadu-Gadu może wygrać tylko jeden starter, natomiast doładowania dla swojego numeru GaduAIR można wygrywać wielokrotnie!
Starter GaduAIR zawiera 5 zł do wykorzystania na rozmowy, SMS-y oraz inne usługi GaduAIR. Po aktywowaniu na swoim koncie bezpłatnej promocji można rozmawiać i SMS-ować za 0 zł w sieci GaduAIR lub dzwonić do innych sieci za 19 gr./minutę. Na starterze GaduAIR mobilne Gadu-Gadu jest dostępne bez żadnych opłat, a po każdym doładowaniu konta otrzymujemy Internet gratis.

Jak zagrać w Puzzle GaduAIR?

Wystarczy uruchomić komunikator Gadu-Gadu 10 i na pasku aplikacji po prawej stronie znaleźć przycisk Puzzle. Gra polega na układaniu obrazków i zdobywaniu punktów. Zdobyte punkty można zamieniać na nagrody, klikając przycisk Odbierz nagrody, a następnie logując się na stronie swoim numerem GG i hasłem.
Zgodnie z regulaminem akcji promocyjnej w grze może wziąć udział każdy, kto posiada konto GG minimum jeden miesiąc. Strona promocji: www.gaduair.pl/puzzle

Co to jest GaduAIR?

GaduAIR to nowoczesna telefonia na kartę, udostępniana przez GG Network, właściciela komunikatora Gadu-Gadu. Użytkownicy GaduAIR oprócz niskich cen i atrakcyjnych promocji na połączenia i SMS-y mają dostęp do wielu wyjątkowych opcji mobilnej komunikacji, takich jak: darmowy Internet po każdym doładowaniu, komunikator Gadu-Gadu na komórkę bez opłat, tania telefonia internetowa VOIP, GG czat SMS i wiele więcej.

Dodatkowe informacje: www.gaduair.pl

Tagged: , , ,

Pobierz nowe GG