W najnowszej wersji komunikatora opisy GG można komentować i polecać!

Najnowsza wersja Gadu-Gadu umożliwia wiele przyjaznych funkcji. Użytkownikom powinna spodobać się możliwość komentowania opisów znajomych bezpośrednio z komunikatora. W nowej wersji programu już na liście kontaktów widzimy, który z opisów naszych znajomych wzbudził najwięcej emocji i został skomentowany.

Taką możliwość zapewnia integracja Gadu-Gadu z serwisem GG.pl O tym, czy opis naszego znajomego został skomentowany przez innych, poinformuje nas tzw. dymek ze znakiem plus (+) przy opisie. Kliknięcie w niego umożliwia nam wpisanie własnego komentarza. Przechodzenie między komunikatorem i serwisem jest szybkie i intuicyjne, bez potrzeby logowania. W historii rozwoju Gadu-Gadu to pierwsza taka funkcjonalność, umożliwiająca komentowanie opisów (także w livestreamie).

Opisy Gadu-Gadu to już kultowa forma zabawy, informowania innych o naszym samopoczuciu lub wyrażania myśli, to swoista forma komunikacji, inna niż rozmowa. Miliony użytkowników ustawiają codziennie opisy. Teraz, dzięki najnowszej wersji komunikatora i serwisu GG.pl, opisy te można wspólnie komentować.

Dokonane przez zespół Gadu-Gadu zmiany zostały wprowadzone na prośbę użytkowników komunikatora.

Poza możliwością komentowania opisów, najwięcej zmian dokonano w obszarze pola tekstowego:

-    wprowadzono poprawki w funkcjonalności komunikatora
-    w polu tekstowym, w którym dokonujemy zmiany opisu, pod prawym przyciskiem pojawiły się opcje: kopiuj, wytnij, wklej
-    w dotychczasowych wersjach po wpisaniu opisu kliknięcie „entera” kończyło edycję. Od teraz po jego wciśnięciu pojawi się możliwość wpisania większego opisu
-    umożliwienie kopiowania opisów od osób z listy kontaktów i rozwijanego hoovera
-    pole ostanie rozmowy: możliwość usuwania ostatnich rozmów
-    zmiany w grafice
-    możliwość wpisywanie opisów w pionie i poziomie
-    poprawa usability.

Wszystkie te zmiany zapewniają nie tylko zwiększenie szybkości, obsługi, ale i wydajności komunikatora.

Najnowszą wersję komunikatora Gadu-Gadu 10 można pobrać bezpłatnie ze strony http://komunikator.gadu-gadu.pl

Serwis zintegrowany z komunikatorem: www.GG.pl

Tagged: , , ,

Pobierz nowe GG