Nowe, pełne emocji GG na iPhone

W udostępnionej dzisiaj aktualizacji dla mobilnej wersji komunikatora GG na system iOS (smartfony iPhone) pojawiło się kilka ciekawych, oczekiwanych przez użytkowników zmian.

Jedną z głównych nowych możliwości to wybierak emotikonek (buziek) podczas rozmowy. Dzięki temu wyrażanie emocji w GG na smartfony iPhone jest teraz łatwiejsze i szybsze. Tradycyjne 🙂 , 😉 czy :-)) automatycznie zamienia się w animowane małe grafiki.

Poprawiono ponadto stabilność aplikacji, wprowadzono udogodnienia w obsłudze, jak np. usuwanie rozmów z zakładki Ostatnich.

W ostatnim czasie do wersji mobilnej GG na iOS dodano między innymi możliwość ustawienia ciemnego motywu.

Korzystanie z GG w komórce jest łatwe i wygodne – oprócz możliwości przeprowadzania rozmów tekstowych, aplikacja pozwala także na dostęp do GGdysku (3GB wirtualnej przestrzeni), czy słuchanie ulubionej muzyki w platformie radiowej. Synchronizacja natomiast zapewnia dostęp do swojej aktualnej listy kontaktów w GG i archiwum rozmów, czy chociażby kontynuowanie w mobilnym GG rozmowy rozpoczętej wcześniej na komputerze stacjonarnym. GG pozwala na odprężające rozmowy, można je prowadzić równocześnie grając ze znajomym w gry on-line, dostępne bezpośrednio w aplikacji.

Dzięki tym zmianom i ciągłemu rozwojowi GG cieszy się przychylnością użytkowników.

Najnowsza aktualizacja GG oznaczona numerem 3.4 jest już dostępna bezpłatnie pod adresem:

http://itunes.apple.com/pl/app/gadu-gadu/id308095268

GG w komórce:

GG w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego. Aplikacja cieszy się niezmienną popularnością. Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko milion użytkowników i liczba ta stale rośnie.

Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), Google Play (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), jak i Marketplace (sklepie z aplikacjami na Windows Phone firmy Microsoft), czy Nokia Store i AppWorld, GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”. Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, WindowsPhone, Symbian, JavaME i BlackBerry. Więcej o GG: http://beta.gg.pl/info

Ewentualne koszty przesyłania danych podczas korzystania z aplikacji mogą zależeć od operatora telefonii komórkowej i/lub planu taryfowego.