Poczta GG

Gadu-Gadu wprowadziło innowacyjne na polskim rynku rozwiązanie, dzięki któremu wysłać i odebrać maila można bezpośrednio przez komunikator GG 10. Połączenie Poczty Gadu-Gadu z komunikatorem jest wygodnym sposobem kontaktu dla milionów użytkowników. To oszczędność czasu i dostęp do najważniejszych form komunikacji w Internecie w jednym miejscu.

Poczta Gadu-Gadu:
• jest nowa, więc dostępnych jest jeszcze dużo ciekawych loginów,
• w poczcie GG będziecie mieć adres w krótkiej domenie gg.pl (wg wzoru użytkownik@gg.pl),
• jest połączona z Gadu-Gadu,
• można podpinać do nowego konta w poczcie GG konta zewnętrzne.

Poczta w komunikatorze i … komunikator w poczcie

Taki zaawansowany sposób zintegrowania poczty e-mail z komunikatorem to pierwsze tego rodzaju rozwiązanie w Polsce. Komunikator Gadu-Gadu 10 to już nie tylko program do pogawędek, ale podstawowe centrum komunikacji, pozwalające na dowolny sposób bycia w kontakcie ze znajomymi.
Aby sprawdzić najnowsze wiadomości e-mail lub wysłać pocztę, wystarczy kliknąć kopertę/ikonkę poczty w komunikatorze. Czytanie i pisanie maili odbywa się w błyskawiczny, prosty sposób, bez potrzeby otwierania dodatkowych stron www czy programu pocztowego. Całą komunikacją zarządzamy w jednym miejscu.
Do panelu poczty można zalogować się również tradycyjnie, pod adresem poczta.gg.pl i tam prowadzić korespondencję mailową oraz rozmawiać przez WebGadu, czyli komunikator Gadu-Gadu w wersji na stronę internetową, cały czas pozostając w kontakcie ze znajomymi. Rozwiązanie to jest pomocne szczególnie w sytuacjach chwilowego braku dostępu do własnego komputera, np. u znajomych, w kafejce internetowej, na uczelni.

Jedna skrzynka pocztowa dla wielu adresów
Do nowego konta Poczty Gadu-Gadu podłączyć można również inne dotychczasowe adresy e-mail, z których wiadomości będą pobierane na skrzynkę w domenie gg.pl. Pozwala to na połączenie kilku adresów i odbieranie wszystkich wiadomości w jednym miejscu. Można także swobodnie wysyłać z Poczty Gadu-Gadu wiadomości z innych adresów e-mail, które połączone są z kontem pocztowym GG.
Proste i intuicyjne rozwiązania
Poczta GG posiada wiele intuicyjnych i prostych rozwiązań, które na co dzień pomagają w sprawnym jej wykorzystaniu. Należą do nich m.in.: wyszukiwarka, wątkowanie wiadomości (przydatne przy ciągłości korespondencji na dany temat), dowolne przełączanie widoków, czy też opcja „szybka odpowiedź” (błyskawiczna komunikacja).
Przez stronę poczty można również blipować – a więc prowadzić mikroblog.