Powołania piłkarzy w GG

Czy Paulo Sousa używa Gadu-Gadu? 17 maja br. można było odnieść takie wrażenie! Po godzinie 10:00, na dwie godziny przed konferencją, podczas której ogłoszono szeroką listę zawodników powołanych na zgrupowanie biało-czerwonych w Opalenicy, na profilach PZPN „Łączy Nas Piłka” na Facebooku i YouTube byliśmy świadkami nietypowego streamingu. W roli głównej: jak się wydaje – ekran komputera Selekcjonera, a na nim… lista jego kontaktów w GG z nazwiskami powołanych piłkarzy.

Streaming, który utrzymywał uwagę ponad sześciu tysięcy obserwatorów, wywołał w nich wiele pozytywnych emocji i wspomnień, co można było wyczytać z komentarzy.

Za realizację tej nietypowej promocji ważnego piłkarskiego wydarzenia, jakim jest ogłoszenie listy zawodników, którzy będą przygotowywać się do UEFA EURO 2020 odpowiadają Departament Komunikacji i Mediów PZPN oraz Dział Marketingu i Komunikacji GG.

W realizacji wykorzystano desktopową wersję GG, z motywem kolorystycznym Retro i pakietem dźwiękowym Klasycznym, które bardzo często wybierane są przez użytkowników komunikatora z uwagi na sentyment do historycznego interfejsu i dźwięków Gadu-Gadu.

Nagranie streamingu dostępne jest pod linkami: https://www.facebook.com/LaczyNasPilka/videos/213727213666527 oraz https://www.youtube.com/watch?v=TBPoWy20xnA