GADULEC nową walutą Świata Gadu-Gadu!

Świat Gadu – Gadu przeprowadza reformę walutową wprowadzając własny środek płatniczy – GADULEC, a wraz z nim, nowe możliwości elektronicznej portmonetki. Od tego tygodnia, nowa waluta pojawi się w portfelach zarejestrowanych użytkowników Gadu – Gadu, a stan środków na koncie GG sprawdzimy na bieżąco w komunikatorze oraz w profilu na stronie www.gg.pl.

Portmonetka pokaże nam stan zarówno GADULCÓW, jak też normalnych środków płatniczych w PLN. Komunikaty w naszym profilu pozwolą również zobaczyć propozycje zakupowe. Jednak nie będzie łatwo pozyskać i odłożyć do swojej portmonetki tej waluty. GADULCAMI premiowani będą najbardziej aktywni użytkownicy, którzy w Świecie Gadu – Gadu otrzymają dostęp do ciekawych usług dodatkowych.

GADULEC uprości płatności za zakup nawet najdrobniejszego prezentu. Dzięki niemu skorzystamy z usług e-sklepu GG, usług partnerów, czy też dokupimy opcje do popularnych gier. Dodatkowe możliwości związane z wykorzystaniem wirtualnej waluty otrzymają również użytkownicy sieci telefonii komórkowej GaduAIR, która daje dostęp do bezpłatnej komunikacji Gadu-Gadu w komórce.Pobierz nowe GG