GG na Androida pełne emocji:-)

W udostępnionej wczoraj aktualizacji dla mobilnej wersji komunikatora GG na system Android pojawiło się kilka ciekawych, oczekiwanych przez użytkowników zmian. Jedną z głównych funkcji, na którą czekali, to możliwość wybierania emotikonek (buziek) podczas rozmowy. Dzięki temu wyrażanie emocji jest teraz łatwiejsze i szybsze. Tradycyjne :-) , ;-) czy :-)) automatycznie zmienia się w animowane małe grafiki:

Poza emotikonkami, poprawiono stabilność aplikacji i przystosowano ją do trybu pracy na tabletach. GG na Androida cieszy się dużą popularnością. Świadczą o tym m.in. wysokie miejsca w rankingu Google Play i wysoka ocena, czy też wiele pozytywnych opinii w sklepie z aplikacjami.

Najnowsza aktualizacja GG oznaczona numerem 3.4 jest już dostępna bezpłatnie pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.gadugadu

GG w komórce:

GG w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego. Aplikacja cieszy się niezmienną popularnością. Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko milion użytkowników i liczba ta stale rośnie.

Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), Google Play (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), jak i Marketplace (sklepie z aplikacjami na Windows Phone firmy Microsoft), czy Nokia Store i AppWorld, GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”. Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, WindowsPhone, Symbian, JavaME i BlackBerry. Więcej o GG: http://beta.gg.pl/info

Ewentualne koszty przesyłania danych podczas korzystania z aplikacji mogą zależeć od operatora telefonii komórkowej i/lub planu taryfowego.


Pobierz nowe GG