Kominek będzie miał prze…gadane

Czytelników, a zapewne bardziej czytelniczki popularnego Kominka ucieszy wiadomość, że ze znanym blogerem można teraz poGGadać przez specjalny krótki numer komunikatora GG:5566.

Społeczność skupiona wokół blogów Kominka lubi dyskutować, rozmawiać, zadawać pytania, często na tematy kontrowersyjne. Miłośnicy „kominkowych blogów” pytają o sprawy prywatne, szukają porad zarówno na temat seksu, ale i gotowania, stylu życia, ubioru i mody, interesują się nowymi technologiami, obserwują trendy i chcą być z nimi na bieżąco. Blog Kominek.es (http://kominek.es) jest od dłuższego czasu miejscem, z którego czerpią inspiracje, nierzadko tocząc wirtualne boje i spory z blogerem w komentarzach. Teraz dzięki GG szybki kontakt i rozmowa z autorem ulubionego bloga są możliwe, a dzięki specyfice komunikatora – bardziej intymne.

Aby skontaktować się z Kominkiem, wystarczy do swoich kontaktów w komunikatorze GG dodać numer GG:5566 i zagadać.

Przekazanie numeru GG Kominkowi jest początkiem współpracy blogera z najpopularniejszym komunikatorem w Polsce.

Krótkie, specjalne numery GG od lat wykorzystywane są przez media i redakcje do kontaktu z widzami i czytelnikami. Korzystają z nich m.in.: Lech Wałęsa (GG:1980), TVP (GG:110), Telewizja Puls (GG:340), Gazeta.pl (GG:500), telewizja muzyczna VIVA (GG:9966), radio Eska (GG:7195), miesięcznik In Style (GG:700), WOŚP (GG:21) i wiele innych.

Z komunikatora GG korzysta miesięcznie około 6 mln użytkowników. GG Network udostępnił w lutym do testów nowy komunikator, w wersji komputerowej, przeglądarkowej i mobilnej – http://beta.gg.pl/info

Blog Kominka – tematyka „life style”:

http://kominek.es

Więcej o Kominku:

Nie jest profesorem, nie ma doktoratu, ma za to magistra, ale nie pamięta za jakie grzechy. Nigdy nie skończy trzydziestki. Marzy, by zostać kiedyś prezesem, dyrektorem, współzałożycielem czegokolwiek albo członkiem zarządu. Jakiegokolwiek. Znany z tego, że wszystko wie najlepiej i do wszystkiego ma jakiś stosunek. Na co dzień przed nikim nie odpowiada, nikomu się nie tłumaczy, nie wie co to stres i brak wolnego czasu. Nie rozumie po co żyje i dla kogo. Jest autorem czterech książek, w tym trzech swoich oraz setek publikacji z zakresu szeroko pojętych relacji damsko-męskich oraz mediów. Kocha piłkę nożną, kobiety, boks, tenisa, Kubicę i saunę. Dużo czyta, głównie o sobie. Żyje w celibacie, nie pije, nie ćpa, pali tylko wtedy, kiedy pije. Nigdy nie udowodniono mu, że na czymkolwiek się zna.

Pobierz nowe GG