Kwiaty w Gadu-Gadu – kto, komu i jak ;-)

67% użytkowników Gadu-Gadu lubi dzisiejsze święto – Dzień Kobiet. Sympatia ta jest silna zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet czatujących przez GG. Największe pozytywne emocje Dzień Kobiet wzbudza wśród kobiet w wieku 15-24 lata. Dzisiaj od rana do godz. 11.00 użytkownicy najpopularniejszego komunikatora w Polsce wysłali już paniom tysiące kwiatów – wysyłane są najczęściej róże, tulipany i goździki.

Zdecydowana większość kobiet pytanych w ramach badania GG Opinion Detector*  wspomina, ze otrzymała rok temu 8 marca okolicznościowy prezent lub kwiaty.

Na pytanie Komu wyślesz wirtualny prezent przez Gadu-Gadu z okazji Dnia Kobiet ? - 12% mężczyzn odpowiedziało, że koleżance w pracy, 18% żonie, a 17%  swojej dziewczynie, 13% swojej mamie, 13% siostrze, 2% babci, 11% córce, a 10%  – innej osobie.

Dzisiaj od rana do godz. 11.00 użytkownicy najpopularniejszego komunikatora w Polsce wysłali już paniom tysiące kwiatów, korzystając z możliwości dostępnej bezpośrednio w Gadu-Gadu. Do wyboru panowie mają liczne bukiety -  koszt jednej wysyłki zaczyna się już od zaledwie 2 złotych, za prezent można również zapłacić tzw. gadulcami, a więc wirtualną walutą dostępną w świecie Gadu-Gadu.

Najpopularniejsze są róże, tulipany i goździki, a także wielkie bukiety “dostarczane” on-line bezpośrednio na pulpit obdarowywanej kobiety – duże, rozłożyste i barwne kwiaty na cały niemal ekran komputera.

Jak wysłać prezent? Wystarczy w menu listy kontaktów komunikatora kliknąć -> Sklep,  a następnie -> Prezenty. Po chwili otworzy się duże okno z wieloma bukietami do wysłania.

Wirtualne kwiaty nie pachną, nie potrzebują wody, nie można ich dotknąć, ale pojawienie się miłego prezentu na monitorze może z pewnością wywołać uśmiech, wprowadzić w dobry nastrój i… kto wie, może rozpocząć kolejne miłe gesty w realu?

Miesięcznie z GG korzysta ponad 6 mln osób,  54% użytkowników komunikatora to kobiety. Do uruchomienia Sklepu konieczne jest posiadanie komunikatora w wersji GG10 – http://komunikator.gadu-gadu.pl

Wszystkiego najlepszego!

*Nota metodologiczna:

Badanie zrealizowano na panelu internautów GG Network S.A. w ramach projektu GG Opinion Detector wśród użytkowników komunikatora Gadu-Gadu Próba N=472 osób, struktura próby tożsama ze strukturą użytkowników komunikatora Gadu-gadu ze względu na wiek, płeć, wykształcenie i wielkość miejscowości zamieszkania. Luty 2011r.

Pobierz nowe GG