Mobilne GG przechodzi chrzest bojowy

Trwa ostatni etap testów nowej wersji komunikatora GG na urządzenia przenośne (komórki, w tym smartfony). Wersja mobilna oferować będzie szereg funkcjonalności, zintegrowanych z nową wersją komunikatora instalowanego w komputerze. Testy nie mają charakteru publicznego i przeprowadzane są w zamkniętej grupie użytkowników.

Obecnie mobilne GG dostępne jest na większość popularnych systemów stosowanych w urządzeniach mobilnych (systemy: Symbian, Java, iOS, Android). GG jest także oferowane przez największych operatorów sieci GSM w Polsce.

Gadu-Gadu w komórkach cieszy się niezmienną popularnością. Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko 900 tys. użytkowników i liczba ta stale rośnie. Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), jak w Android Markecie (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), Gadu-Gadu znajduje się na wysokim, trzecim miejscu w kategorii „Najlepsze bezpłatne”, wyprzedzając w Android Markecie m.in. aplikacje Skype i Facebook.

Tagged: ,

Pobierz nowe GG