Najwięksi specjaliści JavaScript na konferencji Falsy Values w Polsce

Już 18 maja rozpocznie się w Warszawie konferencja FalsyValues – http://falsyvalues.com – do stolicy Polski przyjadą za tydzień światowej klasy specjaliści z zakresu JavaScript z ojcem chrzestnym tego języka Douglasem Crockfordem na czele.

Wśród obecnych na konferencji FalsyValues będą takie sławy jak Tantek Çelik, Brian LeRoux, Juriy „kangax” Zaitsev czy też polska czołówka – Michał Budzyński (GG Network), Damian Wielgosik (Ferrante.pl) czy Zbigniew Braniecki (Mozilla).

FalsyValues to wydarzenie opierające się w dużej mierze na specjalistycznych warsztatach poświęconych JavaScriptowi i innym technologiom front-endowym. Warsztaty wypełnią pierwsze dwa dni zjazdu: 18 i 19 maja. Ostatni dzień, 20 maja, to z kolei dzień konferencji.

Konferencja FalsyValues daje niespotykaną dotychczas w Polsce możliwość uczestniczenia w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych światowych specjalistów. Codziennie dostępnych będzie pięć ścieżek o różnorodnej tematyce, m.in.: HTML5, node.js, tworzenie aplikacji desktopowych w Javascript czy game development.

Dodatkowo, każdy uczestnik dowolnego warsztatu otrzyma za darmo bilet na konferencję w dniu 20 maja. Dokładny terminarz można sprawdzić pod adresem: http://falsyvalues.com/schedule.html

Jednym z partnerów i sponsorów konferencji FalsyValues jest GG Network S.A., producent komunikatora Gadu-Gadu. Wśród prelegentów będzie dwóch programistów z GG Team: Michał Budzyński i Radosław Litman, którzy poprowadzą 18 maja warsztat “Tworzenie aplikacji Desktopowych w Javascript”.

http://falsyvalues.com

Tagged:

Pobierz nowe GG