Nowa wersja mobilnego GG na iPhone z ciemnym motywem już dostępna

Miłośnicy pogaduszek przez telefon mogą pobrać najnowszą aktualizację GG na telefony iPhone (wersja GG 3.3).
Wydanie wprowadza zmiany nie tylko w wyglądzie, ale i obsłudze. Użytkownikom z pewnością przypadnie do gustu możliwość ustawienia ciemnego motywu aplikacji, który pojawił się kilka dni temu także w nowej wersji GG na Android. Spotkał się wówczas z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród użytkowników.
W najnowszym wydaniu GG na iPhone dodano możliwość usuwania rozmów z listy ostatnich oraz nowy model działania tzw. powiadomień push. Odświeżony został także widok wyświetlanych rozmów, wprowadzono poprawki w działaniu i stabilności aplikacji.

Mobilne wersje GG cieszą się dużą popularnością. Komunikator w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego, z zachowaniem aktualnej listy kontaktów i historii rozmów. GG na iPhone pozwala korzystać z wirtualnego GG dysku i zintegrowanej z komunikatorem poczty e-mail.
Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko milion użytkowników i liczba ta stale rośnie. Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), jak w Google Play (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”.
Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, Symbian, Java, WindowsPhone.
Firma GG Network S.A. pracuje nad wersjami GG na inne platformy mobilne.
Więcej o nowym GG: http://beta.gg.pl/info
Najnowsze GG można pobrać w iTunes (sklepie z aplikacjami Apple):
http://itunes.apple.com/pl/app/gg/id308095268

Pobierz nowe GG