Nowe GG dla Nokii: status dostępny

GG udostępniło najnowszą wersję komunikatora na system Symbian dla telefonów Nokia. To kontynuacja wydanych pod koniec lutego mobilnych wersji GG na smartfony dla systemów Android i iOS. Dzięki temu najnowsze GG może być testowane obecnie na najpopularniejszych systemach mobilnych. W planach są wydania na kolejne systemy.

Mobilne GG na Symbian (wersja 4.0) można pobierać bezpłatnie z Nokia Store z przeglądarki www:

http://store.ovi.com/content/167030
lub bezpośrednio z telefonu: http://store.ovi.mobi/content/167030

GG na Symbian jest zbliżone w wyglądzie i możliwościach do komputerowej i przeglądarkowej wersji komunikatora GG, na ile pozwalają ograniczenia aplikacji mobilnych. Z poziomu telefonu, z dala od komputera, możemy prowadzić rozmowy przez GG, mieć dostęp do swojej aktualnej listy kontaktów, archiwum rozmów, korzystać z emotikonek i wielu innych przydatnych funkcji.Zaprojektowaną od nowa mobilną wersję GG na Symbian cechuje wzrost wydajności i stabilności. Użytkownicy zauważą zmieniony wygląd listy kontaktów, profilu kontaktu, listy rozmów i samej rozmowy. Wprowadzono także m.in. zaproszenia do kontaktu, archiwum online oraz rozszerzono możliwości ustawień.

Lista nowości w wersji GG na Symbian:

- aktualizacja danych profilu,
- odświeżona szata graficzna i nowy interfejs użytkownika,
- uproszczona prezentacja kontaktów, awatarów, prezentów, ulubionych kontaktów,
- zaawansowane wyszukiwanie w katalogu publicznym,
- zaproszenia do kontaktów,
- zmieniony układ rozmów, emotikon, powiadomień
- archiwum online,
- ustawianie własnego awatara,
- historia opisów GG,
- rozszerzone ustawienia.

Nową wersję GG na Symbian można pobrać bezpłatnie w Nokia Store pod adresem:

http://store.ovi.com/content/167030 lub z bezpośrednio telefonu:

http://store.ovi.mobi/content/167030

GG w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet  poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego. Aplikacja cieszy się niezmienną popularnością. Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko milion użytkowników i liczba ta stale rośnie. Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), jak w Android Markecie (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”.

Pobierz nowe GG