Nowy cennik GaduAIR

Od połowy grudnia zacznie obowiązywać nowy cennik usług pre-paid telefonii komórkowej GaduAIR. Pośród zmian m.in.: niższe stawki na transmisję danych w Eurostrefie oraz doładowanie zKonta naKonto.

Od 15.12.2010 nastąpią niewielkie zmiany w cenniku usług GaduAIR. W nowym cenniku obniżeniu ulega koszt transmisji danych w obrębie Eurostrefy. Wprowadzona zostaje dodatkowa usługa „doładowanie zKonta naKonto” pozwalająca w prosty sposób doładować z własnych środków telefon innego użytkownika w sieci GaduAIR.

Z cennika znika kilka pozycji dotyczących mniej popularnych usług. Funkcjonalność płatnej usługi  ”Wiadomość SMS na komunikator Gadu-Gadu” pozostaje dostępna w bezpłatnej usłudze “GG czat SMS”. Zmiana ta ucieszy szczególnie osoby, które nie chcą stracić pilnych wiadomości, które wysyłają do nich znajomi na Gadu-Gadu. W tej unikalnej usłudze użytkownik odbiera na komórce wiadomości otrzymane na swój profil w GG i odpowiada na nie SMS-ami. Odpowiedź zostaje natychmiast dostarczona adresatowi. Usługę można bezpłatnie aktywować  kodem *124*1#.

Zmiana cennika nie skutkuje w żadnej mierze wzrostem cen ani zmianami w aktualnie dostępnych promocjach.

Nowy cennik na stronie:

http://media1.gaduair.pl/pdf/cennik_GaduAIR_20101215.pdf

Telefonia GaduAIR. Świat Gadu-Gadu w komórce. To jedyna telefonia na kartę, w której dzwonisz i piszesz z telefonu za darmo do wszystkich w Gadu-Gadu, dostajesz darmowy Internet po każdym doładowaniu i tanio dzwonisz do innych sieci komórkowych. GaduAIR korzysta z infrastruktury technicznej sieci Plus, co gwarantuje doskonały zasięg, najwyższą jakość połączeń i szybką transmisję danych w całym kraju. Dodatkowe informacje: www.gaduair.pl

Pobierz nowe GG