Planeta Nagród:Zgarnij nagrody w konkursie Beverly Hills Video i GaduAIR

Weź udział w konkursie Beverly Hills Video i GaduAIR i zgarniaj nagrody! Do wygrania m.in.: Citroen C1, telewizory LCD, konsole PS 3 i odtwarzacze Blu-ray.

Do 16 stycznia 2011 potrwa konkurs zorganizowany przez sieć mega wypożyczalni Beverly Hills Video w którym partnerem jest telefonia GaduAIR. W wybranych wypożyczalniach są już dostępne startery GaduAIR. Członkowie Klubu wypożyczalni Beverly Hills Video biorący udział w konkursie mogą wygrać  m.in.: samochód Citroen C1, 2 37-calowe telewizory LCD, 2 konsole Sony PlayStation3 oraz 4 odtwarzacze Blu-Ray.

Warunkiem udziału w konkursie jest wydanie kwoty minimum 25 zł w Beverly Hills Video oraz zakup startera telefonii GaduAIR. Kolejnym krokiem w konkursie jest uzupełnienie hasła promocyjnego BHV na kuponie konkursowym.  Dodatkowo każdy z uczestników może zwiększyć swoje szanse na wygrane poprzez ponowne zakupy i wypełnienie kolejnego kuponu.

Konkurs obowiązuje w wybranych punktach Beverly Hills Video. Pełna lista wypożyczalni oraz regulamin konkursu dostępne na stronach:

http://www.gaduair.pl/bhv i http://www.bhv.pl/n/planeta-nagrod/36/

REGULAMIN PROMOCJI „Mega Oferta”

Telefonia GaduAIR. Świat Gadu-Gadu w komórce. To jedyna telefonia na kartę, w której dzwonisz i piszesz z telefonu za darmo do wszystkich w Gadu-Gadu, dostajesz darmowy Internet po każdym doładowaniu i tanio dzwonisz do innych sieci komórkowych. GaduAIR korzysta z infrastruktury technicznej sieci Plus, co gwarantuje doskonały zasięg, najwyższą jakość połączeń i szybką transmisję danych w całym kraju. Dodatkowe informacje: www.gaduair.pl

Beverly Hills Video jest siecią mega wypożyczalni wideo działającą w Polsce od 1996 roku. Firmę tworzył Jack Messer – pionier i legenda amerykańskiego rynku wideo. Obecnie Prezesem Beverly Hills Video Sp. z o.o. jest Jacek Wiecki. Celem firmy jest stworzenie w Polsce wyspecjalizowanej sieci luksusowych salonów wideo oferujących szeroki wybór filmów oraz artykułów do sprzedaży. Salon Beverly Hills Video to nie tylko wypożyczalnia, to miejsce, gdzie można spotkać znajomych i przyjaciół, miło spędzić czas w filmowej atmosferze Hollywood. Dodatkowe informacje: http://www.bhv.pl/

Pobierz nowe GG