Podziękuj Adamowi Małyszowi i wesprzyj młodych sportowców

Najbliższe dni w Polsce to czas podziękowań za wspaniałą karierę naszego najlepszego skoczka.
Z tej okazji Gadu-Gadu – w porozumieniu z Adamem Małyszem – wprowadza   wyjątkową możliwość ustawienia specjalnych, płatnych opisów graficznych, z których dochód zostanie przeznaczony na sprzęt dla sportowców oraz na remont małej skoczni w Wiśle. - By ten sport rozwijał się tak, jak zawsze marzyłem - mówi Adam Małysz.

To pierwsza tego typu akcja w Gadu-Gadu.

W  ten sposób internauci będą mogli nie tylko wyrazić swoją wdzięczność za niezliczone chwile radości, jakie przez lata Polacy przeżyli dzięki Adamowi Małyszowi, ale również wesprzeć cele, które są ważne dla Mistrza.

Od czwartku 24 marca użytkownicy Gadu-Gadu mogą włączać się do akcji ustawiając specjalne, płatne opisy graficzne – 1 zł brutto (a SMS-em 1,23 zł) za 30 dni używania .Dochód ze sprzedaży opisów graficznych Gadu-Gadu przekaże wspólnie z Adamem Małyszem na cele charytatywne, które wesprą młodych sportowców, marzących o karierze wielkiego mistrza.

“Dziękuję wszystkim użytkownikom Gadu-Gadu, którzy wspierają moją akcję” – powiedział Adam Małysz.

Aby kupić jeden z 3 różnych mistrzowskich opisów dla Adama Małysza i wesprzeć w ten sposób cel akcji, wystarczy tylko:
1. Wejść  w zakładkę “Sklep” w górnym menu komunikatora Gadu-Gadu, a następnie w “Opisy graficzne”.
2. W menu Gadu Sklepu wybrać zakładkę “Adam Małysz”.
3. Kliknąć na jeden z trzech mistrzowskich opisów.
4. Wybrać metodę płatności.

Swoje podziękowania dla Adama Małysza można także dodatkowo      wyrazić poprzez ustawienie bezpłatnego statusu dostępności  w komunikatorze “Adam, dzięki!”.

Nowy mistrzowski status dostępności “Adam, dzięki!” będzie dostępny dla internautów od czwartku 24 marca do niedzieli 27 marca 2011 roku włącznie. Na stronie portalu Gadu-Gadu.pl pojawi się licznik, pokazujący liczbę osób, które ustawiły specjalny status w podziękowaniu dla Adama Małysza.

Do akcji włączają się znane osoby, instytucje i media. Na swoich oficjalnych numerach GG specjalny “status z wąsem” ustawią m.in.: Lech Wałęsa, Telewizja Polska, MTV Polska, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Policja, zespół Volver, Wielkie Joł oraz Radio TOK FM. Stale dołączają kolejne media, instytucje i osoby komunikujące się codziennie przez GG.

Dzięki “statusowi z wąsem” wszyscy, którzy nie mogą wziąć udziału w benefisie Adama Małysza w Zakopanem, będą mogli podziękować mu w ten oryginalny, wirtualny sposób.

WAŻNE : Płatne opisy graficzne można ustawiać tylko w najnowszej wersji komunikatora  Gadu-Gadu 10. Użytkownicy Gadu-Gadu 10 mogą wybierać jeden z trzech specjalnych opisów, a nawet codziennie kupować inny.
Komunikator Gadu-Gadu 10 można pobrać bezpłatnie ze strony: http://komunikator.gadu-gadu.pl. Po zakupie opisu będzie on widoczny przy numerze użytkownika na liście kontaktów u wszystkich jego znajomych z Gadu-Gadu przez wydłużony okres 30 dni.

Poprzez zakup opisów graficznych natomiast użytkownicy Gadu-Gadu przyczynią się do wsparcia młodych sportowców. Koszt jednego opisu graficznego to tylko 1 zł (płatność online) i 1,23 zł brutto (SMS-em).

Zachęcamy wszystkich do wsparcia tej akcji!

Kontakt dla mediów:
Jarek Rybus, rzecznik prasowy Gadu-Gadu
GG: 6
j.rybus@gadu-gadu.pl

Pobierz nowe GG