Ponad 2 mln razy zapuszczono wąsy…

…wirtualne wąsy. W ciągu czterech dni (czwartek 24 marca – niedziela 27 marca) użytkownicy komunikatora Gadu-Gadu aż 2 359 455 mln razy ustawili specjalny, okolicznościowy „status z wąsem” w podziękowaniu dla Adama Małysza, który w sobotę zakończył karierę skoczka. Pierwszy w historii Gadu-Gadu status dedykowany jednej osobie pojawił się więc na milionach list komunikatora Gadu-Gadu 10 w blisko siedmiomilionowej społeczności GG.

„Status z wąsem” znalazł się wśród kultowych statusów dostępności na Gadu-Gadu: „dostępny”, „zaraz wracam”, „niewidoczny”, „niedostępny”, „nie przeszkadza攄poGGadaj ze mną”.

W momencie wyboru „statusu z wąsem” przez użytkownika, przy kontakcie na liście GG pojawiało się słoneczko z charakterystycznymi wąsami oraz opis „Adam, dzięki!”.

Akcja z wirtualnymi wąsami wspierała główny cel, ustalony w porozumieniu z p. Adamem Małyszem: przekazanie pieniędzy na cele charytatywne: 1) zakup sprzętu dla sportowców i klubów 2) remont małej skoczni w Wiśle.

Ustawienie „statusu z wąsem” było bezpłatne. Żeby wesprzeć młodych sportowców, należało kupić przynajmniej jeden z trzech specjalnych opisów graficznych, wyrażających wdzięczność za kilkanaście lat wspaniałej kariery Adama Małysza. Opisy te będą dostępne dla użytkowników Gadu-Gadu jeszcze do końca kwietnia.

Aby kupić jeden z 3 różnych mistrzowskich opisów dla Adama Małysza i wesprzeć w ten sposób cele akcji, wystarczy tylko:

1.      Wejść w zakładkę „Sklep” w górnym menu komunikatora Gadu-Gadu, a następnie w „Opisy graficzne”.

2.      W menu Gadu Sklepu wybrać zakładkę „Adam Małysz”.

3.      Kliknąć na jeden z trzech mistrzowskich opisów.

4.      Wybrać metodę płatności.

Koszt jednego opisu graficznego to tylko 1 zł (płatność online) i 1,23 zł brutto (płatność SMS-em).

Akcja jest wspierana kampanią reklamową w sieci GG.

Pobierz nowe GG