Prezes GG Network odpowiedział na pytania blogera

W środę 11 maja 2011 r. na blogu popularnego blogera Artura Kurasińskiego ukazał się wywiad z Tomaszem Jażdżyńskim. Prezes GG Network S.A. odpowiada na pytania dotyczące branży, konkurencji i przyszłości firmy. Zachęcamy do lektury.

Poniżej cytujemy dwa pierwsze pytania rozmowy, a cały wywiad można znaleźć pod adresem http://blog.kurasinski.com/2011/05/11/tomasz-jazdzynski-nadszedl-czas-na-konkurowanie-z-sieciami-spolecznymi/

AK74 – Objęcie fotela Prezesa GG Network w 10 rocznicę istnienia firmy można uznać za bardzo symboliczne. Z firmy odeszli wieloletni menadżerowie a wraz z nimi zamknięto pewien etap w historii firmy. Jakie będą te kolejne lata dla GG Network?

Tomasz Jażdżyński – Po 10 latach działania w środowisku, w którym konkurowało się tylko z komunikatorami, nadszedł czas na konkurowanie z sieciami społecznymi. I to powoduje, że najbliższe lata będą na pewno bardzo pracowite.

AK74 – W branży od razu pojawiły się głosy, że Tomasz Jażdżyński został „wynajęty” przez właściciela GG Network żeby dokonać czystki oraz wyprostować sytuację w spółce. W WP się udało przeprowadzić restrukturyzację. W GG też się uda?

TJ – „Wyprostować sytuację” – tak, „przeprowadzić czystkę” – nie. Restrukturyzacja firmy rozumiana jako zmiana jej sposobów działania wcale nie musi oznaczać czystek. W Wirtualnej Polsce wszyscy mówili, że się nie da, a się udało i mam nadzieję, że i w GG się uda.

(…)

Tagged:

Pobierz nowe GG