Przybij piątkę i lep się do przyjaciół!

Jak okazać znajomemu sympatię? Kto się czubi, ten się lubi – wystarczy zaprosić go do Lepoświata. Od dziś przez komunikator Gadu-Gadu można nie tylko rozmawiać z bliskimi znajomymi, ale także zagrać w sympatyczną społecznościową grę, dzięki czemu w prosty i miły sposób okazuje się  znajomym swoje emocje.

Gracz, rozpoczynając przygodę, tworzy swojego Leposa – małego, sympatycznego stworka, któremu nadaje imię, a także dowolnie ustala jego wygląd i barwę.

Stworek zaczyna życie i jest rozwijany stopniowo, dzięki nawiązywaniu kontaktów z innymi Leposami lub przekopywaniu tajemniczych planet. Mieszka we własnym domku, który może dekorować zdobytymi elementami, robi zakupy w Leposklepie, odwiedza znajomych, zaczepia przyjaciół. Cała gra opiera się na interakcjach pomiędzy użytkownikami i sympatycznych (bardziej lub mniej) gestach wysyłanych do przyjaciół.

Leposy to gra całkowicie zintegrowana z komunikatorem Gadu-Gadu 10. Wejść do niej można klikając w aplikację znajdującą się z prawej strony listy kontaktów komunikatora, dzięki czemu nawiązywanie leposowych znajomości jest bardzo proste. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby zagrać z bliskimi znajomymi. Teraz oprócz prowadzenia rozmów na GG, można też wspólnie grać. W ten sposób tworzy się swoista wirtualna społeczność, gdzie znajomi wcielają się w leposowe stworki.

Każdy użytkownik, identyfikując się ze swoim Leposem, może ustawić jego wizerunek jako awatar w komunikatorze Gadu-Gadu.
Dodatkową atrakcją jest konkurs w serwisie Moja Generacja. Dla gry została stworzona specjalna sekcja (http://mojageneracja.pl/leposy ),  której grafika utrzymana jest w konwencji Lepoświata. Gracze mogą przybijać sobie „piątki” w serwisie, a kto zdobędzie ich najwięcej, wygra konsolę Play Station 3. Kolejne miejsca zostaną nagrodzone iPodami.

Pomysł na przybijanie piątek prezentuje pozytywne wartości i podkreśla przekaz gry – jego relacje z przyjaciółmi i znajomymi. Sekcja Leposów w Mojej Generacji będzie dostępna od 21 października do 7 listopada. Jest na niej też specjalna podstrona, informująca o tym, jak aktywować swojego Leposa oraz tzw. Super Bonus – user może zdobyć dodatkowe piątki kupując przedmioty w Leposklepie (sklepie w grze).


www.mojageneracja.pl/leposy

Leposy to kolejna gra społecznościowa dostępna w Gadu-Gadu. Użytkownicy komunikatora mogą od kilku miesięcy grać w Tanadu, uprzyjemniając sobie w ten sposób internetowe pogawędki. Do dzisiaj w Tanadu zagrało już blisko 300 tys. osób.

One2tribe jest firmą specjalizującą się w grach społecznościowych, przeglądarkowych oraz massive multiplayer. Funkcjonuje na rynku od 2003-ego roku. Dotychczas z produktów firmy skorzystało ponad 1300000 użytkowników na całym świecie. Firma jest współautorem największej polskiej gry lokalizacyjnej (Xyber Mech) oraz zrealizowanego na licencji CD-Projekt The Witcher Versus (na platformy WWW i iPhone). Leposy zostały pierwszy raz wdrożone w sieci Heyah w 2007-mym roku i stanowią jeden z kluczowych produktów firmy. Produkt wdrożony w Gadu-Gadu jest pierwszą tego typu grą wykorzystującą komunikator internetowy.

Gadu-Gadu – to najpopularniejszy polski komunikator, z którego korzystają miliony Polaków. Dostępny zarówno na komputerze, jak i szereg platform mobilnych. Gadu-Gadu pozwala  na natychmiastowe przesyłanie wiadomości tekstowych, plików,  nawiązywanie  połączeń video  i głosowych  między dwoma lub więcej użytkownikami. Umożliwia tworzenie listy kontaktów  poprzez dodawanie do niej  numerów GG znajomych.

Gadu-Gadu informuje o statusie znajomych dodanych do listy kontaktów, wyświetlając jej dostępności. Przy każdym kontakcie dodanym do listy widnieje słoneczko (symbol i w całej Polsce rozpoznawalny logotyp komunikatora) określające status/dostępność użytkownika. Aby zostać użytkownikiem Gadu-Gadu wystarczy  pobrać komunikator ze strony http://komunikator.gadu-gadu.pl, zainstalować program oraz założyć konto użytkownika.

Pobierz nowe GG