Sukces Polaków – złoty medal dla GG!

Polski komunikator wyprzedził światowych gigantów i zajął 1. miejsce na podium.
Wersja mobilna komunikatora GG na smartfony z systemem Android zajmuje najwyższe 1. miejsce w kategorii „Najlepsze Bezpłatne” w Google Play, internetowej platformie z aplikacjami.
GG wyprzedziło najpopularniejsze światowe marki takie, jak: Gmail, YouTube, Facebook, Dropbox, Skype czy Angry Birds.
To duży sukces polskiej aplikacji, której częste, kolejne aktualizacje konsekwentnie odpowiadają na prośby i sugestie użytkowników.

W ostatnim czasie do wersji mobilnej GG na Androida dodano między innymi możliwość ustawienia ciemnego motywu i zestaw popularnych emotikonek.
Korzystanie z GG w komórce jest łatwe i wygodne – oprócz  możliwości przeprowadzania rozmów  tekstowych, aplikacja pozwala także na dostęp do GGdysku (3GB wirtualnej przestrzeni), czy słuchanie ulubionej muzyki w platformie radiowej. Synchronizacja natomiast zapewnia dostęp do swojej aktualnej listy kontaktów w GG i archiwum rozmów, czy chociażby kontynuowanie w mobilnym GG rozmowy rozpoczętej wcześniej na komputerze stacjonarnym.

Dzięki tym zmianom i ciągłemu rozwojowi GG cieszy się przychylnością użytkowników, co potwierdza pierwsza pozycja w rankingu i wiele pochlebnych komentarzy w sklepie Google Play.

Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, WindowsPhone, Symbian, JavaME i BlackBerry.
Lada dzień liczba pobrań mobilnego GG tylko na Androida osiągnie okrągły milion.
Najnowsza wersja GG oznaczona numerem 3.4.2 jest dostępna bezpłatnie w Google Play pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.gadugadu
Więcej o GG: http://beta.gg.pl/info

GG w komórce:

GG w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego. Aplikacja cieszy się niezmienną popularnością. Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko milion użytkowników i liczba ta stale rośnie.
Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), Google Play (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), jak i Marketplace (sklepie z aplikacjami na Windows Phone firmy Microsoft), czy Nokia Store i AppWorld, GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”. Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, WindowsPhone, Symbian, JavaME i BlackBerry.
Ewentualne koszty przesyłania danych podczas korzystania z aplikacji mogą zależeć od operatora telefonii komórkowej i/lub planu taryfowego.


Pobierz nowe GG