To nie sen, to jawa: nowe GG na system Java

GG Network udostępniło oczekiwaną, najnowszą wersję popularnego komunikatora na system Java dla telefonów Nokia Series 40.

Aplikacja jest zbliżona w wyglądzie i możliwościach do smartfonowej, komputerowej i przeglądarkowej najnowszej wersji GG. Pozwala ona na swobodne rozmowy przez komunikator mobilny, zapewnia dostęp do listy kontaktów z możliwością ich edycji,  szukania znajomych w katalogu publicznym, przeglądania archiwum rozmów, korzystania z wbudowanej poczty e-mail.

To kolejne wydanie na telefony Nokia – kilka miesięcy temu udostępniono użytkownikom nową wersję  GG na system Symbian.

Mobilne GG zachowuje w telefonie ustawienia wersji komputerowej i przeglądarkowej, dzięki czemu użytkownik zawsze ma pod ręką aktualne rozmowy, ich historię, zapis przesyłanych plików i linków. Nowe GG pozwala na kontynuowanie rozmów bez względu na to, z jakiej wersji użytkownik korzysta – rozmowa rozpoczęta na komputerze w domu może być swobodnie zakończona na przykład w drodze do szkoły.

GG na telefony Nokia z systemem Java można pobrać bezpłatnie z Nokia Store bezpośrednio z telefonu   http://store.ovi.mobi/content/279382 lub przez przeglądarkę http://store.nokia.com/content/279382
GG w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet  poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego. Aplikacja cieszy się niezmienną popularnością. Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko milion użytkowników i liczba ta stale rośnie. Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), jak w Google Play (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”.

Więcej o nowym GG: http://beta.gg.pl/info

Pobierz nowe GG