Ukazała się nowa wersja Gadu-Gadu na smartfony Nokii

Posiadacze telefonów Nokia z systemem Symbian^3 mogą korzystać z najnowszej mobilnej wersji komunikatora Gadu-Gadu, która właśnie ukazała się w Ovi Store, serwisie oferującym aplikacje na te urządzenia. Wersja ta jest bezpłatna, przystosowana do smartfonów.
Mobilne Gadu-Gadu dla Nokii z systemem Symbian^3 pozwala korzystać z takich możliwości komunikatora, jak m.in.:
-    prowadzenie rozmowy
-    emotikony
-    sygnał „wibracji” informujący o nadejściu rozmowy
-    podświetlane linki
-    korzystanie z katalogu publicznego
-    możliwość zakładania wielu profili.
Gadu-Gadu w Nokii jest obsługiwane w dwóch trybach: poziomym i pionowym, ułatwiających  prowadzenie rozmowy i przewijanie listy kontaktów znajomych. Wersja ta będzie stale rozwijana o nowe możliwości.
GG w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet wtedy, gdy jesteśmy poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego. Gadu-Gadu na urządzeniach mobilnych cieszy się coraz większym zainteresowaniem, skorzystało z niego już ponad 700 tysięcy użytkowników. Wersje GG na urządzenia z systemem Android i iOS cieszą się niezmiennie dużą popularnością i zajmują czołowe miejsca w rankingach aplikacji bezpłatnych.
GG Network S.A., producent komunikatora Gadu-Gadu, zniósł w tym roku opłaty za korzystanie z aplikacji mobilnych w Appstore (na iPhone i iPad) i Android Markecie. Opłaty za transfer danych zależą od tego, w jakiej sieci użytkownik posiada numer telefonu.
Link do pobrania aplikacji Gadu-Gadu na Symbian^3:  http://store.ovi.com/content/167030

Strona Mobilnego Gadu-Gadu: http://mobilne.gadu-gadu.pl

Tagged: , ,

Pobierz nowe GG