Telefonia GaduAIR otrzymała tytuł PREPAID ROKU 2010!

Redakcja Mobile Internet przyznała GG Network nagrodę Wirtualnego Telefonu w kategorii Prepaid Roku 2010! Nagrodzona została oferta GaduAIR, łącząca komunikator internetowy z telefonią komórkową wraz z mobilnym dostępem do Internetu.

Podczas jubileuszowej dziesiątej gali magazynu Mobile Internet rozdano „Wirtualne Telefony”, czyli nagrody przyznawane liderom polskiej branży teleinformatycznej za wybitne osiągnięcia, produkty i usługi wprowadzone na rynek w 2010 roku. Telefonia GaduAIR wygrała rywalizację w kategorii „Prepaid Roku 2010”, otrzymując telekomunikacyjnego Oscara za innowacyjną ofertę łączącą komunikator internetowy z telefonią komórkową i mobilnym dostępem do Internetu.

Prestiżowa nagroda przyznana nam przez redakcję Mobile Internet potwierdza unikalność oferty GaduAIR, jury konkursu doceniło fakt, że GaduAIR daje możliwość darmowego korzystania z komunikatora i mobilnego internetu”, komentuje Rafał Napłoszek, dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Pionie Telekomunikacyjnym GG Network. „Pośród innych operatorów wyróżniają nas unikalne funkcjonalności dostępne jedynie w GaduAIR oraz brak lub minimalne koszty związane z użytkowaniem naszej sieci”.

Coroczna gala magazynu „Mobile Internet” odbywa się od 2001 roku. Jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla środowiska IT i Telekomunikacji. Uznanie branży i mediów sprawiło, że „Wirtualne Telefony” nazywane są „Polskimi Oskarami IT i Telekomunikacji”.

Redakcja Mobile Internet przyznała swoje Oscary w 30 kategoriach, obejmujących zarówno urządzenia dostępowe, telefony, rozwiązania technologiczne, usługi, jak również wyróżniając osobistości związane z branżą. Pośród nagrodzonych firm znalazły się m.in.: HP Polska, Emporia, Sony Ericcson, Nokia, Samsung, HTC, Menadżerem Roku 2010 został prezes Polkomtela Jarosław Bauc,Człowiekiem Dekady Zygmunt Solorz-Żak, Człowiekiem Biznesu Prezes HP Polska Paweł Czajkowski, Prof. Ryszard Piotrowicz Innowatorem Roku, a Menadżerem Dekady Wiesław Wiśniewski.Uroczystość odbyła się 10 lutego 2011 roku w warszawskim klubie Dekada.

Telefonia GaduAIR. Świat Gadu-Gadu w komórce. To jedyna telefonia na kartę, w której dzwonisz i piszesz z telefonu za darmo do wszystkich w Gadu-Gadu, dostajesz darmowy Internet po każdym doładowaniu i tanio dzwonisz do innych sieci komórkowych. GaduAIR korzysta z infrastruktury technicznej sieci Plus, co gwarantuje doskonały zasięg, najwyższą jakość połączeń i szybką transmisję danych w całym kraju. Dodatkowe informacje: www.gaduair.pl

Miesięcznik Mobile Internet ukazuje się na polskim rynku prasowym od ponad dziewięciu lat. Pismo opisuje najważniejsze wydarzenia na rynku teleinformatycznym. Dziennikarze przedstawiają aktualne oferty usług teleinformatycznych, testują najnowsze urządzenia mobilne. Gazetę wspiera portal www.mobile-internet.pl na bieżąco dostarczający informacji o wydarzeniach na światowych rynkach teleinformatycznych.