Ubierz się modnie i na luzie z GaduAIR w Cropp

Czas na wiosenny szał ubraniowy!

Wiosna sprzyja kolorom, a kiedy pogoda dopisuje, każdy lubi pokazać się w fajnych, luźnych ciuchach. Teraz na zakupach w Croppie można zyskać podwójnie – przy zakupie startera popularnej sieci komórkowej pre-paid GaduAIR na zakupy w Croppie klienci otrzymują rabat 20%.

Tak nie ubiera żadna inna sieć komórkowa w Polsce

Sezon 2010 obfituje w style uliczne. W sklepach możemy znaleźć sporo klasycznych, luźnych linii, a także dużo produktów nawiązujących do życia w mieście. W sklepie Cropp jedną z najważniejszych części garderoby są wciąż biżuteria, dodatki i akcesoria – wszystko oczywiście w stylu Urban Life. Popularny producent promuje dynamiczny, nowoczesny styl życia. Ubrania są luźne, o intensywnych kolorach, nawiązujących do miejskiego tła: technologii, neonów czy graffiti.

Młodym ludziom ten styl zdaje się odpowiadać: lubią być na czasie, lubią być blisko technologii i lubią być w stałym kontakcie ze znajomymi. A jeśli przy okazji można jeszcze skorzystać z atrakcyjnej promocji sieci komórkowej GaduAIR, to czemu nie?

Tym bardziej, że pre-paid GaduAIR to więcej niż nr telefonu, to także stały kontakt z netem, mobilną wersją komunikatora Gadu-Gadu w komórce i bezpłatne rozmowy w sieci (0 groszy za rozmowy wewnątrz sieci, tylko 19 gr do pozostałych i aż 1000 SMS-ów w sieci!).
Warto więc się modnie, luźnie ubrać i w dodatku mieć jeszcze tak gadane ze znajomymi!

Wystarczy kupić starter sieci GaduAIR owartości 20 złotych w wybranym salonie Cropp, a następnie zrobić zakupy za minimum 100 złotych. Wtedy otrzymamy 20% rabatu na artykuły w sklepach Cropp.

Ogólnopolska akcja trwa od 10.05 do 23.05 i dostępna jest w wybranych sklepach sieci Cropp – lista sklepów biorących udział w akcji z GaduAIR dostępna jest na stronie: http://rabat20procent.pl/sklepy.html

Sieć telefonii komórkowej GaduAIR należy do spółki GG Network, producenta między innymi popularnego komunikatora Gadu-Gadu.

Główna strona akcji: (pobierzesz z niej zupełnie darmowe dzwonki na swoją komórkę i odjazdowe tapety!)

http://rabat20procent.pl/

Już wiesz jak się modnie ubrać, a teraz zobacz, jak możesz mieć gadane! -> www.gaduair.pl

Tak nie ubiera żadna inna sieć komórkowa w Polsce!

Archiwum komunikatów prasowych GG Network: http://info.gadu-gadu.pl