Wiosenna ofensywa programowa Open FM!

Radio internetowe GG otworzyło osiem nowych stacji

Wraz z nadejściem wiosny oferta platformy radiowej GG Network poszerzyła się o aż 8 kanałów. W tej chwili słuchacze Open FM mają już do dyspozycji blisko sto stacji w różnych formatach i gatunkach muzycznych: od lekkich, tanecznych rytmów po ostre, metalowe brzmienia.

Jedną z nowych propozycji radia jest kanał Praca. Znajdziemy w niej połączenie bieżących przebojów z utworami z poprzednich dekad, które będzie doskonałym tłem dla codziennych zajęć.

Fanów polskiego hip-hopu ucieszą z pewnością dwa nowe kanały. Pierwszy to Hip-Hop Klasyk – stacja stworzona z myślą o fanach polskiego rapu z lat 90. i początku XXI wieku. Usłyszymy w niej klasyczne brzmienie kojarzące się z początkami kultury hip-hopowej w Polsce: Molestę, Paktofonikę, Grammatik i wielu innych. Druga to Hip-Hop WWA – radio poświęcone w całości przedstawicielom stołecznego rapu. Obok takich tuzów stołecznej sceny, jak Tede, Eldo, Sokół czy Pezet, znajdziemy tutaj także reprezentantów warszawskiego podziemia.

Z kolei dla miłośników ciężkich brzmień załoga Open FM przygotowała stację Classic Metal. To powrót do korzeni ciężkiego grania: klasycznych nagrań Metalliki, Slayera, Black Sabbath czy Iron Maiden.

Portfolio stacji „klasycznych” uzupełnia ALT Classic – kolejny kanał w alternatywnej rodzinie Open FM. Usłyszymy tu całą klasykę muzyki alternatywnej w pigułce: od The Velvet Underground i Davida Bowie’ego po Radiohead, Blur czy R.E.M.

Propozycją GG dla nastoletnich słuchaczy Open FM jest nowy kanał OMG! 100% Hits. To stacja, w której znajdziecie wszystko to, co obecnie rządzi na listach przebojów zarówno w Polsce, jak i na świecie, na czele z Rihanną, Pitbullem i Bruno Marsem.

W Miejskiej Stacji usłyszymy z kolei artystów zaliczanych do brzmień spod znaku tzw. Urban Music – dubstepu, hip-hopu czy drum’n’bassu. To porcja nowoczesnej elektroniki przeplatanej niezależnymi, ulicznymi bitami. Obok najnowszych utworów Chase & Status znajdą się tu hity Skrilleksa, Kendricka Lamara, a nawet Daft Punk.

Ostatnią z nowo otwartych stacji jest kanał Wesele, dedykowany wszystkim tym, którzy chcą powrócić do romantycznej i szczęśliwej atmosfery nocy weselnej lub szukają muzycznych propozycji na ten niezwykły wieczór. Znajdą tu zarówno nieśmiertelne klasyki polskich wesel, jak i przeboje ostatnich lat, przy których bawią się dziś młode pary. Wszystko to dopełni porcja romantycznych ballad – w sam raz na pierwszy taniec!

To będzie wiosna pełna wrażeń z Open FM. Przypomnijmy, że z radia można korzystać nie tylko w komunikatorze GG i poprzez WWW, ale również w wersji mobilnej – Open FM od dłuższego czasu dostępne jest w formie bezpłatnej aplikacji na smartfony (systemy: iOS, Android, Windows Phone).

WIĘCEJ O OPEN.FM

Open FM to internetowa platforma radiowa słuchana każdego miesiąca przez ponad 2 miliony użytkowników. Serwis oferuje blisko 100 kanałów muzycznych, których można słuchać przez stronę www, komunikator GG oraz aplikacje mobilne. Od rocka po muzykę klasyczną, od Linkin Park po Eminema, od jazzu po dubstep – na Open FM każdy fan muzyki powinien znaleźć coś dla siebie.

Producentem Open FM jest GG Network, wydawca komunikatora GG, którego użytkownicy mają dostęp do platformy radiowej bezpośrednio w komunikatorze.

Strona www Open FM: http://www.open.fm/

Więcej o GG: http://www.gg.pl/info/