Wirtualnemedia.pl: Wywiad z prezesem GG Network

W poniedziałek 16 maja 2011 r. w serwisie wirtualnemedia.pl ukazał się wywiad z prezesem GG Network Tomaszem Jażdżyńskim.

Poniżej zamieszczamy fragment wywiadu, który w całości można przeczytać pod adresem http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tomasz-jazdzynski-facebook-glownym-konkurentem-gg#

Krzysztof Lisowski: Jak po kilku miesiącach kierowania GG Network ocenia Pan portfolio firmy oraz jego potencjał biznesowy?

Tomasz Jażdżyński, prezes GG Network: Potencjał jest wciąż bardzo duży. Podstawowym zadaniem firmy będzie umiejętne jego wykorzystanie. Osią naszych usług jest i będzie komunikacja. GG to nadal jeden z niewielu tak masowych projektów na polskim rynku. Dziennie do systemu Gadu-Gadu loguje się ponad 5 milionów użytkowników.

Jak Pan ocenia – które Państwa produkty są najważniejsze, które najlepiej rokują na przyszłość, a z którymi raczej nie ma co wiązać dużych nadziei?

Bez względu na to, jak rokują inne nasze projekty, to na pewno na dzisiaj najważniejszym dla nas produktem jest komunikator GG. I to nad nim, nad nową zupełnie wersją, pracujemy.

(…)

Zachęcamy do lektury.