30 tys. złotych za Złoty Numer GG:22

Złoty Numer Komunikatora GG – GG:22 został zlicytowany za kwotę 30 tys. zł podczas aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wkrótce posłuży do szybkiego kontaktu z klientami.

GG Network, właściciel Komunikatora GG już od 9 lat wspiera finały WOŚP, przeznaczając na aukcje Złote Numery GG, nawiązujące do kolejnych edycji finałów. Aukcje Złotych Numerów GG są jednymi z najpopularniejszych licytacji Orkiestry. W tym roku najwyższą kwotę za Złoty Numer GG:22 wylicytowała agencja reklamowa AK Media Dystrybucja.

„AK Media każdego roku wspiera WOŚP oraz inne fundacje, co jest priorytetem naszej firmy. Wszyscy pracownicy naszej firmy bardzo angażują się w każdy możliwy cel pomocy, bo daje nam to dużo szczęścia. Wygrana numeru GG:22 ułatwi nam kontakt z naszymi klientami i pracownikami, a dodatkowa wygrana kampanii na GG na pewno pomoże w rozwoju firmy i w kolejnym roku będziemy mogli jeszcze bardziej pomagać potrzebującym”. – mówi Andrzej Kompiel właściciel agencji reklamowej AK Media Dystrybucja.

Aktualnie z GG:22 korzysta jeszcze Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, ale już wkrótce Złoty Numer trafi w ręce jego nowego użytkownika wraz ze specjalnym certyfikatem.

22.Finał WOŚP odbył się w niedzielę 12. stycznia 2014 roku pod hasłem „Na ratunek! czyli na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”. Zysk z aukcji Złotego Numeru GG:22 został już przekazany na cele Fundacji Jurka Owsiaka.

GG to najpopularniejszy polski komunikator, którego aplikacja jest uruchamiana miesięcznie około 7 mln razy*. GG jako platforma komunikacyjna jest dostępna w trzech środowiskach: na komputerze, w przeglądarce i w urządzeniach mobilnych.

Więcej o nowym GG: http://www.gg.pl/info/

*Megapanel PBI/Gemius – wrzesień 2013