Aukcja Złotego Numeru GG:22 nabiera tempa!

Wartość Złotego Numeru GG:22 stale rośnie – już 30 tys. zł zostało zaproponowane przez licytujących w ramach specjalnej aukcji GG dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licytacja Złotego Numeru GG to już tradycja Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do końca tegorocznej aukcji Złotego Numeru GG:22 zostało jeszcze tylko kilka dni. Licytacja potrwa do 14 stycznia 2014 r. do godziny 12:00.

Aukcja dostępna jest pod adresem:
http://aukcje.wosp.org.pl/wylicytuj-prestizowy-zloty-numer-gg-22-i835823

Zwycięzca aukcji będzie mógł wykorzystać prestiżowy numer GG:22 do promocji swojej firmy, kontaktów z klientami i znajomymi. Ponadto otrzyma możliwość zrealizowania kampanii promocyjnej na Komunikatorze GG o wartości nawet 110.000 zł netto.

Do licytacji Złotego Numeru GG zachęca w specjalnym nagraniu video sam Jurek Owsiak:
http://www.youtube.com/watch?v=JEkCfs0kIdQ&feature=youtu.be

Dochód z aukcji Złotego Numeru GG:22 zostanie w całości przeznaczony na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

22.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę – 12.01.2014. Tradycyjnie transmisja z jego przebiegu będzie emitowana przez telewizję TVP2. W trakcie 22.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Złoty Numer GG:22 będzie pełnił rolę jednego z głównych sposobów komunikacji ze Sztabem Głównym WOŚP. Obecnie za pośrednictwem GG:22 można uzyskać informacje o 22.Finale, a także porozmawiać z „Wirtualnym Jurkiem”, wystarczy jedynie dodać go do swojej listy kontaktów w Komunikatorze GG.

Bezpośredni link do aukcji GG:

http://aukcje.wosp.org.pl/wylicytuj-prestizowy-zloty-numer-gg-22-i835823