Bądź jeszcze bliżej dzięki Gadu-Gadu

Możliwość prowadzenia rozmów tekstowych w Gadu-Gadu to nie wszystko. Dzięki komunikatorowi można bowiem korzystać również z bezpłatnych połączeń audio i wideo i dzięki temu być jeszcze bliżej swoich znajomych z GG. Pod hasłem „Bądź blisko tych, którzy są daleko” rozpoczęła się kampania promocyjna tych usług.

Korzystanie z rozmów audio i video w GG jest niezwykle proste – wystarczy mieć aktualną wersję komunikatora Gadu-Gadu oraz podpięte do komputera słuchawki i mikrofon. Tylko tyle potrzeba, żeby za darmo dzwonić do milionów osób.

Możliwość przeprowadzania rozmów audio w wysokiej jakości (HD) oraz rozmów wideo z innymi osobami korzystającymi z Gadu-Gadu – zarówno w kraju jak i zagranicą – nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Kampania internetowa kieruje do odświeżonej strony http://www.rozmowyglosowe.gadu-gadu.pl/ Oprócz najważniejszych informacji o usługach telefonii internetowej, na stronie użytkownicy znajdą:
· proste animacje pokazujące, jak zadzwonić z Gadu-Gadu,
· rozbudowany dział pomocy technicznej dotyczący usług VoIP,
· możliwość sprawdzenia cennika połączeń płatnych na telefony stacjonarne i komórkowe, a także możliwość zakupu pakietów tanich minut oraz własnego numeru stacjonarnego za symboliczną złotówkę (z dowolnej polskiej strefy numeracyjnej).

Kampania obejmie swoim zasięgiem przede wszystkim media własne Gadu-Gadu, w tym komunikator GG, serwisy kontentowe, a także największe polskie radio internetowe OpenFM.

Więcej informacji o telefonii internetowej GG: www.rozmowyglosowe.gadu-gadu.pl

Pobierz bezpłatnie najnowszą, ulepszoną wersję Gadu-Gadu: www.komunikator.gadu-gadu.pl

Telefonia internetowa Gadu-Gadu to prosta w obsłudze, nowoczesna platforma VoIP, która umożliwia darmowe połączenia audio i wideo w wysokiej jakości (HD) między milionami użytkowników GG, a także tanie rozmowy z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi na całym świecie. Wystarczy komunikator Gadu-Gadu, połączenie z Internetem i mikrofon, żeby dzwonić za granicę już od 5 gr/min! Użytkownicy telefonii internetowej Gadu-Gadu mają też dostęp m.in. do darmowej poczty głosowej, tanich pakietów minut, numeru z polskiej strefy numeracyjnej za 1 zł oraz dostępu do indywidualnego konta umożliwiającego zarządzanie usługami GG online. Telefonia internetowa GG jest jednym z podstawowych elementów platformy komunikacyjnej GG Network, umożliwiającej swoim użytkownikom „bycie w kontakcie” zawsze i wszędzie.