Mobilne Gadu-Gadu pokonało światowych gigantów

Wysokie 2. miejsce na liście najpopularniejszych aplikacji zajęła wersja mobilna Gadu-Gadu w sklepie online Android Market, oferującym programy na urządzenia przenośne z tym systemem.

Komunikator cieszy się niezmiennie dużym powodzeniem. To szybki awans i droga na szczyt – jeszcze w połowie maja aplikacja była na 4. miejscu.

Mobilne Gadu-Gadu w rankingu popularności o kilka miejsc przegoniło takie globalne serwisy i aplikacje, jak: YouTube (4. miejsce), Skype (7.), czy Facebook (12.).

Producent komunikatora Gadu-Gadu – GG Network – zniósł kilka miesięcy temu opłaty za korzystanie z aplikacji na systemy Android i iOS. Nie dotyczy to transferu danych, którego sposób rozliczania zależy od sieci komórkowej.

Ze wszystkich wersji Mobilnego GG w maju skorzystało blisko 700 tysięcy użytkowników.

Mobilna wersja GG pozwala być cały czas w kontakcie ze znajomymi, oferuje rozmowy tekstowe, wysyłanie plików, zdjęć, statusy i ustawianie opisów, zakładki, dostęp do katalogu publicznego i wiele innych funkcjonalności przydatnych w sytuacji, gdy jesteśmy z dala od domu, pracy czy szkoły.

Podobnie na brak zainteresowania GG nie może narzekać wśród sympatyków systemu iOS działającego na telefonach iPhone firmy Apple. W AppStore mobilne Gadu-Gadu znajduje się na wysokim 3. miejscu w kategorii „Social networking”.

Wiadomość z ostatniej chwili: obecnie trwają końcowe już testy mobilnej wersji GG dla tabletów iPad.

Lista najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji w Android Market: https://market.android.com/details?id=pl.gadugadu

Więcej informacji o Mobilnym GG: http://mobilne.gadu-gadu.pl