Dużo gadasz? W GaduAIR nic nie płacisz!

Pod hasłem „Jest akcja! 0 zł/min i 0 zł/SMS w sieci!” wystartowała kolejna kampania reklamowa GaduAIR, promująca darmowe rozmowy oraz SMS-y w sieci.
Celem kampanii jest zwrócenie uwagi odbiorców na możliwość aktywacji usługi darmowych rozmów i SMS-ów w sieci. Usługa ta jest dostępna po każdym doładowaniu konta. Kreacja nowej kampanii nawiązuje do charakterystycznej, „detektywistycznej” konwencji wykorzystywanej przez GaduAIR w komunikacji z klientem.
Emisje reklamowe realizowane w ramach kampanii obejmą swoim zasięgiem głównie media własne GG Network, w tym reklamy display, wideo, reklamy kontekstowe, a także inne, niestandardowe formy komunikacji z użytkownikiem. Strona internetowa dedykowana kampanii znajduje się pod adresem www.gaduair.pl/lp. Kampania została w całości zaplanowana i wyprodukowana wewnętrznie w ramach GG Network.

Nowa promocja GaduAIR idzie w parze z bardzo dobrym odbiorem oferty operatora na rynku. W połowie lutego b.r., podczas X gali magazynu Mobile Internet rozdano „Wirtualne Telefony”, czyli nagrody przyznawane liderom polskiej branży teleinformatycznej za wybitne osiągnięcia, produkty i usługi wprowadzone na rynek w 2010 roku. Telefonia GaduAIR wygrała rywalizację w kategorii „Prepaid Roku 2010”, otrzymując telekomunikacyjnego Oscara za innowacyjną ofertę łączącą komunikator internetowy z telefonią komórkową i mobilnym dostępem do Internetu.

Aktywacja promocji: Użytkownicy GaduAIR mogą aktywować promocję poprzez wpisanie i zatwierdzenie przyciskiem „zadzwoń” w telefonie specjalnego kodu 1231#. Dodatkowo można dokonać aktywacji poprzez posiadane Konto GG lub menu GaduAIR pod numerem *111#. Aktywacja jest równoznaczna z wyborem opcji „0 gr/min i SMS-y w sieci” w promocji Wszechdostępni. Więcej informacji o promocji na stronie http://www.gaduair.pl/oferta/w-sieci.

Telefonia GaduAIR. Świat Gadu-Gadu w komórce. To jedyna telefonia na kartę, w której dzwonisz i piszesz z telefonu za darmo do wszystkich w Gadu-Gadu, dostajesz darmowy Internet po każdym doładowaniu i tanio dzwonisz do innych sieci komórkowych. GaduAIR korzysta z infrastruktury technicznej sieci Plus, co gwarantuje doskonały zasięg, najwyższą jakość połączeń i szybką transmisję danych w całym kraju. GaduAIR nagrodzono Wirtualnym Telefonem, Oskarem branży telekomunikacyjnej w kategorii PREPAID ROKU 2010 przyznawanym od 10 lat przez redakcję miesięcznika Mobile Internet. Dodatkowe informacje: www.gaduair.pl