Już jest nowa wersja Open FM na iPhone i iPad

Od kilku dni w App Store dostępna jest już nowa wersja Open FM, bezpłatnej aplikacji, pozwalającej na korzystanie z największej platformy muzycznej w Polsce i słuchanie ulubionej stacji przez iPhone’a i iPada. Dzięki niej można cieszyć się ulubioną muzyką wszędzie, gdzie mamy dostęp do sieci.

Wkrótce po tym, jak pojawiła się pierwsza wersja Open FM na iPhone’a, szybko znalazła się ona w grupie najpopularniejszych polskich aplikacji w App Store. Dostępna od poniedziałku wersja 1.2 ma szansę przebić tamten sukces. Aplikacja jest bezpłatna.

Korzystając z Open FM przez iPhone ma się dostęp do prawie 80 różnych stacji z blisko dwoma tysiącami godzin muzyki na dobę. Aplikacja Open FM 1.2 została rozbudowana o wiele nowych funkcji.

Oto najważniejsze nowości w Open FM 1.2:

  • stacje muzyczne zostały pogrupowane według gatunków muzycznych (kategorii),
  • dodano możliwość zdefiniowania ulubionych stacji,
  • umożliwiono jednoczesne odtwarzanie wybranej stacji i sprawdzanie aktualnie granych w innych stacjach utworów.

Open FM 1.2 nie wymaga szerokiego łącza internetowego ani dużych pakietów. Przez godzinę słuchania zużywa jedynie ok. 10 MB danych (ok. 2,4 kbps). Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach typu iPhone i na iPadach. Dzięki temu możemy cieszyć się ulubioną muzyką wszędzie, gdzie mamy dostęp do Internetu – nie tylko w domu, ale i w drodze do pracy, w autobusie, w szkole czy w kolejce do kasy – na przykład przez wi-fi.

Obecnie firma GG Network rozpoczęła już także prace nad aplikacją Open FM na Androida.

OpenFM 1.2 w App Store: http://itunes.apple.com/pl/app/openfm/id407293210?mt=8#

W lutym – poza udostępnieniem nowej wersji aplikacji OpenFM na iPhone – nastąpiło w Open FM wiele zmian programowych.

W programie platformy pojawiła się 16 lutego nowa, niezwykle atrakcyjna propozycja dla fanów rocka – MTV Rocks. Zastąpiła ona kanały Indie Rock i Modern Rock, łącząc repertuar obu stacji i dodając swój charakterystyczny element nowoczesnego, gitarowego brzmienia.

Fanów gitarowego grania Open FM zaprasza także do American Rock, w którym można znaleźć wiele zespołów znanych i lubianych ze stacji Modern Rock.

W związku z likwidacją telewizji VH1 zamknięty został kanał Open FM pod tą samą nazwą. Słuchacze tej stacji znajdą jednak największe hity stacji VH1 w zaktualizowanym kanale Pop-Rock Zone.

W połowie lutego w ofercie Open FM pojawił się także pakiet aż czterech nowych, bardzo przebojowych stacji: popowa, rockowa, hip-hopowa i taneczna. Powstały w miejsce dotychczasowych kanałów: Classic Disco, The Best Of Rock, Prog Rock, Old Skool Rap, Queer, Fitness i Klasyki Elektroniki. Stacja Lejdis zmieniła natomiast nazwę na Lejdis Cafe i rozszerza play listę, uzupełniając stację Crema Cafe.

http://open.fm