Edukacja / MEGAsłownik Videonauka.pl i Nauka.pl

MEGAsłownik.pl

MEGAsłownik to obecnie 12 słowników i ponad 2 miliony wyrażeń dostępnych on-line. Największym obecnie jest słownik angielsko-polsko-angielski, który zawiera także słownictwo specjalistyczne.

MEGAsłownik wyglądem przypomina otwartą książkę. Od słownika w wersji papierowej różni się nie tylko technologią, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Nie trzeba wertować papierowych stron, żeby znaleźć tłumaczenie, wystarczy wpisać je w wyszukiwarkę.

MEGAsłownik.pl to lider na rynku słowników internetowych w Polsce, oceniony jako najlepszy w najnowszym rankingu magazynu Komputer Świat, więcej na ten temat można poczytać na stronie internetowej Komputer Świata oraz w dziale KOMUNIKATY PRASOWE.

Strona internetowa MEGAslownika: www.megaslownik.pl

Videonauka.pl

Odwiedzając serwis Videonauka.pl użytkownik znajdzie kompletne kursy maturalne z języka polskiego i matematyki w formie kilkuminutowych filmów nakręconych przez 20 nauczycieli. Strona zawiera 1000 filmów edukacyjnych, 1000 konspektów i 1000 materiałów mp3.
Nad jakością merytoryczną filmów czuwa WSiP (Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne). Tematy filmów przygotowane są zgodnie z zaleceniami CKE (Centralnej Komisji Egzaminacyjnej).
Videonauka oferuje gwarancję zdanej matury lub zwrot pieniędzy za kurs.

Do 23 maja br. dostęp do serwisu Videonauka.pl dzięki NESCAFE jest bezpłatny, szczegóły na stronie:

http://nakrecenieksperci.pl/matura/nescafe

Nauka.pl

Nauka.pl – to serwis z bazą pomocy naukowych i wypracowań dla uczniów gimnazjum i liceum, pozwala także na bezpłatną naukę języków obcych, dzięki subskrybowaniu lekcji językowych z j. angielskiego i j. niemieckiego na e-mail lub numer GG użytkownika. Ponadto serwis posiada rozległą bazę kilkuset artykułów z zakresu edukacji, kształtowania kariery efektywnej nauki i porad maturalnych.