GG w cenie – wartość cały czas rośnie

Już ponad 20 tys. zł wynosi najwyższa kwota zaproponowana przez licytujących specjalny numer komunikatora GG. Do końca aukcji został tydzień. Dochód zostanie przeznaczony na cele tegorocznego 21. Finału WOŚP Jurka Owsiaka.

GG Network co roku wspiera finał fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, przeznaczając na aukcje niskie numery GG, nawiązujące do kolejnych edycji finałów.

Obecnie licytowany jest nr GG:21 – aukcja odbywa się pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/wylicytuj-niski-prestizowy-nr-gg-21-i648029

Najwyższa kwota zaproponowana przez licytujących wynosi już ponad 20 tys. zł.

Zwycięzca aukcji będzie mógł korzystać z niskiego numeru GG:21 – to wyjątkowy sposób na posługiwanie się numerem na przykład w kontaktach z klientami, znajomymi.

Tak mówi o licytacji numeru GG Jurek Owsiak w specjalnym nagraniu video: „Numer doskonały, takie oczko. Numer, który bardzo się przydaje podczas normalnej, profesjonalnej pracy biznesowej”.

  1. Finał WOŚP odbędzie się 13. stycznia 2013 roku i przebiegnie pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

Aukcja: http://aukcje.wosp.org.pl/wylicytuj-niski-prestizowy-nr-gg-21-i648029