Praktyczne GG na Windows Phone już do pobrania

Użytkownicy smartfonów z systemem Windows Phone mogą cieszyć się nową wersją popularnego komunikatora GG, oznaczoną numerem 2.0. GG Network udostępniła aktualizację wprowadzającą przydatne funkcjonalności, znane z najnowszej wersji komunikatora na komputer.

Wśród najważniejszych nowości dostępnych w wersji mobilnej GG na smartfony z Windows Phone są:

GG dysk – bezpłatna wirtualna przestrzeń na własne pliki o pojemności 5 GB (dzięki niej można przechowywać niezbędne dokumenty, muzykę oraz mieć do nich dostęp z poziomu GG nie tylko w w komputerze, ale teraz również w smartfonach z systemem Windows Phone). Więcej o możliwościach GG dyskuhttp://www.gg.pl/info/dysk

Emotikonki – popularne, kultowe animowane buźki urozmaicające internetowe pogawędki, charakterystyczne dla GG.

Katalog publiczny – dostęp z poziomu telefonu do bogatego katalogu użytkowników GG, wyszukiwanie znajomych i zapraszanie do kontaktu.

Zdjęcia – możliwość przesyłania zdjęć podczas rozmowy na GG.

Odbieranie plików od znajomych podczas rozmowy.

Obsługa konferencji, czyli prowadzenie jednej rozmowy pomiędzy wieloma osobami.

W najnowszej aktualizacji GG dla Windows Phone wprowadzono ponadto wiele przydatnych poprawek i optymalizacji w działaniu aplikacji.

GG na komórkę można pobrać bezpłatnie z adresu: http://windowsphone.com/s?appid=81fa3f08-d030-42ba-b36c-37b95908b6d7 , lub też wpisując z poziomu telefonu w przeglądarce adres http://m.gg.pl

Więcej o GG na komórkę:

GG w wersjach mobilnych na urządzenia przenośne pozwala być cały czas w kontakcie ze znajomymi. Najnowsze wydania wprowadzają ważne zmiany i możliwości, zintegrowane z klasyczną wersją komunikatora na komputer. Dzięki temu możemy kontynuować w telefonie rozmowy, gry, przeglądać pliki, komentować wpisy w społecznościowej Strefie GG. Z mobilnych wersji GG korzysta już ponad 1 milion użytkowników miesięcznie, czyniąc z komunikatora jedną z najpopularniejszych faktycznie używanych aplikacji, nie mającą konkurencji w Polsce na taką skalę.

GG dostępne jest na najpopularniejsze systemy mobilne, takie jak: iOS, Android, Java, Windows Phone, Symbian i inne. Korzystanie z GG w telefonie jest bezpłatne, a ewentualne opłaty mogą wiązać się tylko z transmisją danych, cena wówczas zależy od operatora i taryfy.

Mobilną wersję można pobrać bezpłatnie z poziomu telefonu wpisując w przeglądarkę adres http://m.gg.pl/pobierz