GG wspiera nowe znajomości

GG uruchomiło nową funkcję „losuj rozmówcę”, która pozwala na łatwe i szybkie poznawanie nowych osób, otwartych na rozmowę, lubiących nawiązywać ciekawe kontakty.

Funkcja została stworzona z myślą o osobach lubiących poznawać nowych znajomych, zainteresowanych rozmową. Jest łatwa w użyciu, wystarczy jedynie kliknąć w przycisk „losuj rozmówcę”, aby w ciągu kilku sekund trafić na osobę chętną do rozmowy.

Mechanizm „losowania” polega na połączeniu dwóch osób, które w danym momencie skorzystały z opcji „losuj rozmówcę”. Zatem pary rozmówców dobierane są za zgodą i wiedzą samych użytkowników, w efekcie ich świadomych decyzji. Już w pierwszym, pilotażowym tygodniu usługa cieszyła się zainteresowaniem kilkudziesięciu tysięcy osób, a pula osób chętnych do rozmowy stale rośnie.

„Losuj rozmówcę” to także dobry pomysł na powiększenie grupy znajomych w GG, gdyż w kontaktach nie ograniczamy się wyłącznie do bliskich znajomych z dotychczasowej listy kontaktów. Ponadto z nowymi rozmówcami możemy nawiązać kontakt w dowolnym momencie i miejscu.

Nowa funkcja GG jest już dostępna we wszystkich wersjach komunikatora tj. desktopowej, webowej oraz mobilnej, z poziomu głównego menu oraz katalogu publicznego.

„Losuj rozmówcę” w aplikacji GG na system Android

Nową funkcję GG promuje kampania skierowana do osób w wieku 16 – 25 lat o wartości ok. 2,5 miliona złotych. Kampania jest emitowana w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych RMF, RMF Maxxx, ZET, ZET Gold, a także w Internecie na portalach Wp.pl, Onet.pl, Interia.pl oraz w sieci GG Network. Kampania została przygotowana przez Dział Marketingu GG Network S.A.

GG to najpopularniejszy polski komunikator, którego aplikację uruchamia na swoim komputerze miesięcznie około 5 mln osób*. GG jako platforma komunikacyjna jest dostępne w trzech środowiskach: na komputerze, w przeglądarce i w urządzeniach mobilnych.

Swoją silną pozycję rynkową GG buduje dzięki aplikacjom na telefony i tablety. Ostatnie wyniki badania Megapanel jednoznacznie potwierdzają, iż największą usługą polskiego Internetu mobilnego jest komunikator GG, który w sierpniu 2014 wygenerował 402 miliony odsłon*.

Z mobilnego GG korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, WindowsPhone, Symbian, JavaME i BlackBerry.

Dzięki rosnącej popularności i wysokim ocenom, GG na urządzenia mobilne zajmuje wysokie miejsca w kategorii „najlepsze bezpłatne” w sklepach z aplikacjami mobilnymi. Dotychczas mobilne GG pobrano już ponad 5,3 miliona razy, nie uwzględniając pobrań wersji dostępnych w ofercie polskich operatorów GSM.

Więcej o nowej funkcji GG na: http://www.gg.pl/losuj/

GG można pobrać ze strony: http://www.gg.pl/info/pobierz

*Megapanel PBI/Gemius – sierpień 2014