Nowe GG na iPhone – wygodniej i wszystko pod ręką

Tworzenie nowego konta z poziomu smartfonu, wysyłanie i wgrywanie plików podczas rozmowy, poprawki w wyglądzie i działaniu aplikacji – te nowości wprowadza najnowsza wersja popularnego komunikatora GG dla użytkowników smartfonów iPhone. Aplikację można bezpłatnie pobrać, uaktualnić z adresu https://itunes.apple.com/pl/app/gadu-gadu/id308095268

Wśród najważniejszych zmian przydatnych dla użytkownika jest możliwość zakładania nowego konta GG bezpośrednio z poziomu telefonu – dotychczas, aby móc korzystać z mobilnej wersji na iOS, należało już posiadać konto GG lub specjalnie zakładać je na komputerze.

Przydatną funkcją jest wysyłanie i wgrywanie plików, również z innych aplikacji – rozmawiając ze znajomym, możemy w każdej chwili wysłać mu plik (zdjęcie, video lub innych dowolny plik z telefonu) albo zrobić zdjęcie, film i wkleić je do rozmowy na GG.

Drobną, lecz wygodną zmianą w codziennym używaniu GG na iPhone jest przeniesienie menu na dół ekranu – dzięki temu otrzymujemy szybki dostęp do Listy kontaktów, Ostatnich rozmów i powiadomień, Dysku, Strefy i Muzyki.

Mobilna wersja komunikatora GG na iPhone cieszy się dużym zainteresowaniem. Aplikacja umożliwia prowadzenie rozmów tekstowych i konferencji z wieloma znajomymi, wspólne granie w popularne gry (Szachy, Tysiąc, Statki, Warcaby, Kółko i Krzyżyk, Spadalec, Poker), przesyłanie plików, przechowywanie plików w wirtualnym GG dysku o pojemności 5 GB (bezpłatnie), słuchanie muzyki. W GG otrzymujemy dostęp do platformy radiowej Open FM, archiwum rozmów.

GG w komórce:

GG w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego. Aplikacja cieszy się niezmienną popularnością. Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko milion użytkowników i liczba ta stale rośnie.

Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), Google Play (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), jak i Marketplace (sklepie z aplikacjami na Windows Phone firmy Microsoft), czy Nokia Store i AppWorld, GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”. Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, WindowsPhone, Symbian, JavaME i BlackBerry.

Więcej o GG: http://gg.pl/info

Ewentualne koszty przesyłania danych podczas korzystania z aplikacji mogą zależeć od operatora telefonii komórkowej i/lub planu taryfowego.